Leden se vždy nese ve znamení nových začátků, předsevzetí a odhodlání. "Přečtu více knih, uvařím každý večer zdravou večeři, tento rok uběhnu maraton, shodím nějaké to kilo, zpomalím, budu šťastnější…" My v BPWCR věříme v osobní rozvoj, sdílení a podporu a proto pro Vás neúnavně připravujeme různé akce, abychom zprostředkovaly nové zážitky a vědomosti i vám.

Společně s vámi a vašimi hosty jsme zahájily kampaň #EqualPayDay ve velkém stylu, na Večírku s představením Simony Stašové. Díky hodnotným dárkům do tomboly se podařilo získat úžasných 19 870 Kč. Celý výtěžek spolu s finančním darem od společnosti Swarovski vkládáme do Stipendijního fondu BPWCR, který pomůže ženám z cílové skupiny pokrýt náklady na vstupenky na Mentoring Day, kde načerpají inspiraci pro svůj další osobní růst. Děkujeme!

Všechny krásné fotografie si prohlédněte ZDE.

---

CO PŘIPRAVUJEME?

27. února 2019

zahajujeme Empowering Women 2 - Setkání u kulatých stolůpětiměsíční ucelený vzdělávací projekt pro talentované ženy z firem. Účastnice čeká 13 témat z oblasti osobního rozvoje a leadershipu pod taktovkou inspirativních mentorek z různých oborů.

Program je primárně určen pro členy Business &Professional Women CR a můžeme jej nabídnout díky finančnímu daru od společnosti IBMPro více informací kontaktujte Michaelu Melicher na michaela.melicher@bpwcr.cz

Klubová setkání

V BPWCR soustavně tvoříme komunitu a prostor pro předávání zkušeností, vzájemné poznání a podporu. Proto pro Vás pořádáme pravidelná Klubová setkání nad různými tématy:

4. února Klubové setkání: Tipy a rady jak na daňové přiznání s Janou Matouškovou
4. března Klubové setkání: Jak se můžu zviditelnit JÁ s Lenkou Kouskovou

Equal Pay Day 2019

Asi už víte, že letos slavíme 10 let tématu rovnosti platů v ČR díky akci Equal Pay Day. Přípravy jsou v plném proudu a vy se neváhejte kdykoliv zapojit. Je to přeci akce, kterou pořádá organizace, jíž jste členkou. Sobotního mentoringu se můžete účastnit ZDARMA a přihlašovat se k mentorkám budete moci od 28.2.! A páteční vstupenku pořídíte za zvýhodněnou cenu... 

Už máte svoji VSTUPENKU

za zvýhodněnou cenu 1900,- Kč?

STAŇTE SE AMBASADORKOU 
EQUAL PAY DAY 2019

ŘEKNĚTE VŠEM, že se účastníte jubilejního 10. ročníku, třeba na Linked INU

SLEDUJTE přípravy na našich sociálních sítích

LAJKUJTE, SDÍLEJTE, KOMENTUJTE

STÁHNĚTE si úvodní fotku pro váš profil nebo obrázek do vašeho emailového podpisu,

OZDOBTE SI na své webové stránky EPD bannerem

SDÍLEJTE osobnosti, které Vás zaujaly,

POZVĚTE na akci své kolegyně, známé a kamarádky,

ZAPOJTE SE do příprav