Naplánovaná událost Pozvánka
Kino Dlabačov Mapa

Srdečně vás zveme na představení

VĚZEŇ NA DRUHÉ AVENUE

se Simonou Stašovou

v hlavní roli

středa 16. 1. 2019, zahájení v 18:00 hodin

kde: Multifunkční centrum Dlabačov, Bělohorská 24, 169 00 Praha 6

Divadelní představení bude součástí ojedinělého setkání členek a přátel naší organizace, kde se můžete těšit na welcome drink, divadelní představení jen pro nás, občerstvení, tombolu a samozřejmě seznamování a propojení

dress code: Smart Casual

Benefiční novoroční setkání BPWCR se bude konat u příležitosti zahájení kampaně na 10. ročník Equal Pay Day - Ženy sobě.

Pro partnery: pokud byste se chtěli zapojit do příprav setkání a oslovit tak dámy ve volných přestávkách, napište nám email na bpwcr@bpwcr.cz

 

Partnery akce jsou:

Asahi Breweries Europe Group

Skupina 11 pivovarů v pěti zemích střední Evropy. Vznikla v dubnu 2017 jako součást skupiny Asahi Group Holdings, tradičního japonského výrobce piva, whisky a široké škály potravin s bohatou historií od roku 1889. S úctou a respektem k tradicím, ale zároveň s vizí do budoucna pečujeme o čtyři desítky dobře zavedených lokálních značek. Dali jsme světu Pilsner Urquell, první zlatý ležák, který stále vaříme stejným způsobem jako v roce 1842.

www.asahibreweries.eu

Bohemia Sekt

Těšit se také můžete na tyto stánky:

FeelEco
Naprostá většina produktů české značky Feel Eco je dermatologicky testována. Produkty jsou vhodné pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou. Zvláštní péči věnuje Feel Eco zdraví dětí. Feel Eco Baby řada je určena především na praní prádla dětí a kojenců.
Feel Eco jsme vyvinuli v souladu s přírodou pro naše děti a zdravý domov. Proto můžeme s důvěrou tyto produkty nabídnout i Vám, našim zákazníkům.
Tags:

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště