Skip to main content
aktualita

Podpořit eqala pay day je nám ctí říká Business directorka společnosti VML Zora Čapková

By 24. 3. 20244 dubna, 2024No Comments

Jsme největší kreativní a technologická mezinárodní agentura u nás, která vznikla spojením agentur Wunderman Thompson a VMLY&R. Děláme kreativu světové úrovně – dokazuje to šestatřicet sošek lvů z prestižního festivalu v Cannes v naší vitríně. Víme ale, že stavět dlouhodobý úspěch značek jen na kreativě nestačí. Proto u nás propojujeme budování značek se zákaznickou zkušeností a obchodními řešeními.
Využíváme k tomu kombinaci různých expertiz, od klasické reklamy přes digitální komunikaci, data, marketingové technologie, zákaznické programy až po aktivace a sportovní marketing. Pražský tým agentury tvoří téměř 500 talentů. Mezi naše klienty patří například společnosti Česká spořitelna, Kaufland, Dr. Max nebo innogy. Součástí pražské pobočky je i tým, který pracuje pro globální klienty jako Ford, Microsoft či GSK.
Už přes deset let také rozvíjíme vlastní projekt – rodinný běžecký seriál RunTour, který je dnes v běžecké komunitě fenoménem. To, co umíme nejlépe, rádi propůjčujeme i na dobrou věc. Pravidelně spolupracujeme pro bono s neziskovou organizací Člověk v tísni, prostřednictvím RunTour podporujeme Nadaci Leontinka a pro Český paralympijský výbor aktuálně připravujeme komunikační kampaň na paraolympiádu v Paříži.

Zora Čapková - Equal Pay Day