Skip to main content
aktualita

Společnost Allianz opět přijala v roli partnera konference equa pay day

By 18. 3. 20244 dubna, 2024No Comments

Allianz pojišťovna je součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu.
Allianz chce být lídrem v diverzitě a poskytovat všem zaměstnancům stejné příležitosti. Proto společnost již v roce 2021 prošla procesem certifikace a jako první společnost v Česku získala certifikát EDGE ASSESS (The Economic Dividends for Gender Equality). V roce 2023 pak úspěšně prošla recertifikací. Hloubkový audit, který tato certifikace vyžaduje, potvrdil, že se Allianz pravidelně a systematicky věnuje platové rovnosti žen a mužů a že rovnost přístupu a příležitostí je součástí firemní kultury, všech směrnic a procesů, včetně náboru, odměňování, vzdělávání a plánování nástupnictví.

Teens zóna je tu pro holky i pro kluky, edukativní hry, soutěž i zajímavé přednášky. Míříte 12. dubna 2024 na Equal Pay Day? A ptáte se „Co děti“? V Teens zóně, pod patronátem Allianz, pro ně bude připravený zajímavý program a společně s vámi tak budou mít možnost zažít výjimečnou atmosféru výjimečného dne.

 

https://www.equalpayday.cz/osobnosti-2024/