Skip to main content
aktualita

01/2024 Rovné příležitosti, reálné výsledky – úspěchy a vize 2024

Krásný den,

sváteční dny a oslavy nového roku jsou za námi a další rok plný výzev a příležitostí k růstu před námi. Pojďte se s námi krátce ohlédnout za rokem 2023 a připravit se na to, co nás čeká v roce nadcházejícím.

Rok 2023 byl pro nás rokem neuvěřitelného růstu a dopadu.
14. ročník Equal Pay Day

S hlavním tématem BÝT VIDĚT A SLYŠET v roce 2023 přilákal 676 účastnic a účastníků. Na páteční konferenci promluvilo 28 vystupujících a během druhého dne 79 mentorek věnovalo celkem 1 180 mentees neuvěřitelných 4 130 hodin speedmentoringu.

Advokační aktivity spojené s implementací projektu UN Global Compact a UN WOMEN Women’s Empowerment Principles (WEPs) vedly ke zvýšení počtu signatářů o tři společnosti, z toho dvě za naší přímé asistence – HOPI Holding a energetická společnost ČEZ.

Celkem se tak v České republice k principům WEPs přihlásilo již 14 společností.

Akademie pro začínající podnikatelky (AWE)

3. ročník byl mimořádně vydařený – 45 vybraných žen úspěšně zakončilo studium a významně zvýšilo udržitelnost svého podnikání. Skupina 135 absolventek aktivně spolupracuje a společně s námi motivuje k zahájení podnikání další ženy. Akademie se také těšila velkému zájmu ze strany médií. Naše organizace byla hodnocena jako jedna z nejlepších organizátorek s pochvalou přímo z Washingtonu.

Empowering Women Mentoring

39 talentovaných žen získalo cenné zkušenosti od 10 mentorek a 25 hodin mentoringu pro každou z nich.

V roce 2024 plánujeme další kroky vpřed.
Spojme síly a přeměňme ideu o rovných příležitostech ve skutečnost.
15. ročník Equal Pay Day | 11. - 12. 4. 2024
Letos s hlavním tématem "PŘÍLEŽITOST"

Znáte Equal Pay Day osobně?

Ještě ne? Přijměte, prosím, naše srdečné pozvání na jubilejní 15. ročník mezinárodní akce, která si vysloužila řadu ocenění jako například nominaci na cenu Profi HR Awards 2022 v kategorii „CSR a ESG projekt roku” a její dopad cituje nejen Evropská komise, BPW Europe, ale i vládní instituce.

11. dubna konferenční den o rovných příležitostech s podtitulem Příležitost
12. dubna Empower Day - Příležitost pro váš růst nabídne největší Mentoringovou zónu v ČR, Expo zónu, Koučovací zónu, Findependence zónu, Wellbeing zónu a Teens zónu. Bližší informace najdete na našich webových stránkách.

TIP: Do konce února můžete zakoupit výhodný balíček 1+1 na Empower day.