Na začátek dobrých marketingových textů patří hlavní myšlenka. Dál už to prý nebude nikdo číst. Takže? Poděkování. DĚKUJI za inspiraci, možnost se znovu začlenit a posunout, propojení a poznání, přátelství a učení.  

Výhodou neziskových organizací je, že se můžete stát kýmkoliv. Je to úžasná příležitost vyhecovat svůj talent a potenciál. Můžete řídit projekty a těch se osobně účastnit, tak já jsem měla šanci projet a zamilovat si celý Balkán. Můžete stavět a designovat weby (podařilo se nám to dvakrát ;), můžete animovat večírky, organizovat konference, propagovat akce, poznávat nové lidi a potkávat stálé členky, můžete se stát online specialistou, markeťačkou, eventovou seniorkou i řídit tým super dobroholek, třeba jako komunitní manažerka?  

Prožila jsem toho nepočítaně. Je to kus života a skvělé vzpomínky...

Vzpomínám na můj první ročník EPD (2013), do kterého mne zaučovala Lenka Švecová a jak dnes dodává: “to byla chaotická kovbojka!” Jako maminka, dobrovolnice na RD, pracující z večerní kuchyně, jsem nasazovala první registrace přes Google formuláře. A Lucka Kittlová si pamatuje, jak nás ty tabulky pozlobily!

Pak jsme hned s Janou Hamplovou vyrobily první slušivý kabátek na webové stránky organizace i konference. Stihly jsme to za tu éru ještě jednou. 

Rostoucí a úspěšný Equal Pay Day přebírám jako projektová manažerka a pod taktovkou Lenky Šťastné inovujeme náplň dvou dnů, které propojují ženy a jejich plány a zkušenosti.

A když se letos na 10. ročníku rozkrajoval dort bylo nad slunce jasné, že nastává ta pravá chvíle. Chvíle odejít a nechat další, mladé s novými nápady a svěžími myšlenkami, aby posouvali a tvořili akci, která roste, bují a je prospěšná nejen ženám, ale i mužům a celé veřejnosti. 

Měla jsem to štěstí potkat kolegyně jako Ivu Pohlovou, která se pokusila přinést nám řád a nastavila Sales Force, nebo Terezu Melišovou, která statečně a tvrdohlavě vedla PR konference, nebo Míšu Melicher, která se dost dobře vyzná
v technologických novinkách, nebo Janu Matouškovou a její neuvěřitelný finanční mozek. Ten seznam báječných žen je mnohem mnohem mnohem širší. 

Největší díky však patří Lence Šťastné. 

Lenko, děkuji za všechny příležitosti, učení, zkušenosti, trpělivost a víru. Vaše vize jsou bez limitu a energie nekonečná. I přesto, že se teď stávám #keboolagirl, naše práce žije dál… 

Neustaneme. Stále trpělivě učím Google slovník psát ypsilon, když jde o ženy a opravuji ženy, aby byly manažerky, ředitelky, fotografky,..

A ráda vás opět potkám jako členka na některých akcích pod vlajkou BPWCR, třeba hned 15. ledna na báječném Novoročním večírku, nebo březnovém Equal Pay Day? 

Vaše Helena

Tags:

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště