Skip to main content
aktualita

Šest let dobrodružství v BPW

By 17. 10. 201925 října, 2019No Comments

Na začátek dobrých marketingových textů patří hlavní myšlenka. Dál už to prý nebude nikdo číst. Takže? Poděkování. DĚKUJI za inspiraci, možnost se znovu začlenit a posunout, propojení a poznání, přátelství a učení.  

Výhodou neziskových organizací je, že se můžete stát kýmkoliv. Je to úžasná příležitost vyhecovat svůj talent a potenciál. Můžete řídit projekty a těch se osobně účastnit, tak já jsem měla šanci projet a zamilovat si celý Balkán. Můžete stavět a designovat weby (podařilo se nám to dvakrát ;), můžete animovat večírky, organizovat konference, propagovat akce, poznávat nové lidi a potkávat stálé členky, můžete se stát online specialistou, markeťačkou, eventovou seniorkou i řídit tým super dobroholek, třeba jako komunitní manažerka?  

Prožila jsem toho nepočítaně. Je to kus života a skvělé vzpomínky...

Vzpomínám na můj první ročník EPD (2013), do kterého mne zaučovala Lenka Švecová a jak dnes dodává: “to byla chaotická kovbojka!” Jako maminka, dobrovolnice na RD, pracující z večerní kuchyně, jsem nasazovala první registrace přes Google formuláře. A Lucka Kittlová si pamatuje, jak nás ty tabulky pozlobily!

Pak jsme hned s Janou Hamplovou vyrobily první slušivý kabátek na webové stránky organizace i konference. Stihly jsme to za tu éru ještě jednou. 

Rostoucí a úspěšný Equal Pay Day přebírám jako projektová manažerka a pod taktovkou Lenky Šťastné inovujeme náplň dvou dnů, které propojují ženy a jejich plány a zkušenosti.

A když se letos na 10. ročníku rozkrajoval dort bylo nad slunce jasné, že nastává ta pravá chvíle. Chvíle odejít a nechat další, mladé s novými nápady a svěžími myšlenkami, aby posouvali a tvořili akci, která roste, bují a je prospěšná nejen ženám, ale i mužům a celé veřejnosti. 

Měla jsem to štěstí potkat kolegyně jako Ivu Pohlovou, která se pokusila přinést nám řád a nastavila Sales Force, nebo Terezu Melišovou, která statečně a tvrdohlavě vedla PR konference, nebo Míšu Melicher, která se dost dobře vyzná
v technologických novinkách, nebo Janu Matouškovou a její neuvěřitelný finanční mozek. Ten seznam báječných žen je mnohem mnohem mnohem širší. 

Největší díky však patří Lence Šťastné. 

Lenko, děkuji za všechny příležitosti, učení, zkušenosti, trpělivost a víru. Vaše vize jsou bez limitu a energie nekonečná. I přesto, že se teď stávám #keboolagirl, naše práce žije dál… 

Neustaneme. Stále trpělivě učím Google slovník psát ypsilon, když jde o ženy a opravuji ženy, aby byly manažerky, ředitelky, fotografky,..

A ráda vás opět potkám jako členka na některých akcích pod vlajkou BPWCR, třeba hned 15. ledna na báječném Novoročním večírku, nebo březnovém Equal Pay Day? 

Vaše Helena