ical Google outlook aktualita Pozvánka
Kino Dlabačov, 125/24, Bělohorská, Břevnov, Praha, okres Hlavní město Praha, Hlavní město Praha, Praha, 16900, Česko Map

Stalo se už tradicí, že se každoročně setkáme na představení, ve kterém hraje hlavní roli Simona Stašová a nastartujeme tím kampaň k našemu největšímu projektu - konferenci Equal Pay Day.

Tentokrát jsme pro vás připravily představení POSLEDNÍ ZE ŽHAVÝCH MILENCŮ, ve kterém společně se Simonou hraje také Petr Nárožný. Zábava zaručena.

Poslední ze žhavých milenců patří mezi nejúspěšnější hry známého amerického autora Neila Simona.

Barney Tringold, starší majitel rybí restaurace v New Yorku (Petr Nárožný), se po letitém spořádaném manželství odhodlá k první nevěře. Má pocit, že vlastně vůbec nežije. Jak sám říká: "Chtěl jsem poznat, jaký je to s cizí ženou. Budu mít úspěch, budu se jí líbit, vzruší mě její dotek? Tisíce otázek, na které bych už nikdy nedostal odpověď, kdyby se moje jméno zítra objevilo v rubrice úmrtí!"

Do bytu své stařičké maminky si postupně pozve tři různé typy žen (sexu chtivou Elaine, ztřeštěnou Bobbi a upjatou Jeanette) - všechny v podání Simony Stašové a dostává se s nimi do neuvěřitelně komických a choulostivých situací s ještě komičtějšími výsledky.

Odvěká mužská touha po milostných dobrodružstvích inspirovala autora k napsání komedie, při které se baví a smějí diváci bez rozdílu věku. Je jen otázka, zda životní poznání majitele rybí restaurace v Americe je pro starší pány varováním nebo naopak, povzbuzením pro nová dobrodružství.

 

Návštěvu představení spojíme s Novoročním večírkem spojeným s občerstvením, tombolou a networkingem.

Zaregistrujte se zde

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW