Skip to main content
aktualitaPozvánka

15. ledna 2020 – Novoroční večírek BPW 🗓 🗺

By 27. 8. 201927 dubna, 2021No Comments
Naplánovaná událost aktualita Pozvánka
Kino Dlabačov, 125/24, Bělohorská, Břevnov, Praha, okres Hlavní město Praha, Hlavní město Praha, Praha, 16900, Česko Mapa

Milé dámy a vážení pánové, přijměte srdečné pozvání na tradiční Novoroční setkání členek organizace BPWCR a jejich hostů, které se bude konat

Kině Dlabačov, ve středu 15. ledna od 18 hodin,
na adrese Bělohorská 24, Praha 6
» navigace Google, boční vchod, zastávka MHD Malovanka

 

Užít si budete moci soukromé divadelní představení POSLEDNÍ ZE ŽHAVÝCH MILENCŮ, kde si vedle Simony Stašové zahraje také Petr Nárožný.

Program akce

18:00 Otvíráme dveře, nestůjte v zimě
18:00 18:50 Příchod hostů, networking & welcome drink, omrkněte partnerské stánky a poptejte výherní tombolu
18:50 19:00 Posaďte se, zahajujeme s Lenkou Šťastnou a Vendou Vaníčkovou
19:00 - 20:10 Simona Stašová a Petr Nárožný na scéně jen a jen pro nás
20:10 - 20:40 Přestávka pro povídání, stánky našich partnerů občerstvení a otevřený bar Dlabačov
20:40 - 21:40 Druhá část představení, jdeme na to
21:40 - 22:30 Konec představení, afterparty ve foyer, dárek na odchodnou 🙂

Dress code: Smart Casual

Hlavní partner akce

Jsme menší česká komunikační agentura s českými a zahraničními klienty s 20 letými zkušenostmi v reklamě. Chceme být profesionální, spolehliví, rychlí a flexibilní. To vše nám buduje stabilní pozici na trhu se spokojenými klienty. Nabízíme jednorázovou i dlouhodobou spolupráci na projektech a zakázkách. Najdete u nás osobní přístup a příjemnou komunikaci. Těšíme se na setkání na večírku. Marie Vedralová.

Více o představení:

Poslední ze žhavých milenců patří mezi nejúspěšnější hry známého amerického autora Neila Simona.

Barney Tringold, starší majitel rybí restaurace v New Yorku (Petr Nárožný), se po letitém spořádaném manželství odhodlá k první nevěře. Má pocit, že vlastně vůbec nežije. Jak sám říká: "Chtěl jsem poznat, jaký je to s cizí ženou. Budu mít úspěch, budu se jí líbit, vzruší mě její dotek? Tisíce otázek, na které bych už nikdy nedostal odpověď, kdyby se moje jméno zítra objevilo v rubrice úmrtí!"

Do bytu své stařičké maminky si postupně pozve tři různé typy žen (sexu chtivou Elaine, ztřeštěnou Bobbi a upjatou Jeanette) - všechny v podání Simony Stašové a dostává se s nimi do neuvěřitelně komických a choulostivých situací s ještě komičtějšími výsledky.

Odvěká mužská touha po milostných dobrodružstvích inspirovala autora k napsání komedie, při které se baví a smějí diváci bez rozdílu věku. Je jen otázka, zda životní poznání majitele rybí restaurace v Americe je pro starší pány varováním nebo naopak, povzbuzením pro nová dobrodružství.