Skip to main content
aktualitaEmpowering Women 2

5.11.2019 – Druhý mentoringový stůl projektu Empowering Women 2 powered by IBM 🗓 🗺

By 16. 10. 201925 října, 2019No Comments
Naplánovaná událost aktualita Empowering Women 2
Mars Czech s.r.o.Michelská 1552/58Praha 4 - Michle Mapa

Druhý mentoringový stůl pro talentované ženy z firem, které jsou nově na manažerské pozici nebo se na manažerskou roli připravují se uskuteční v Praze v úterý 5.11.2019.

Hlavním cílem projektu je profesní a osobní rozvoj účastnic pomocí intenzivního sdílení zkušeností s mentorkou a dalšími 12 účastnicemi (mentees) u kulatého stolu.

Web projektu: https://bpwcr.cz/empoweringwomen2/

Pokud je Vaší podřízenou či kolegyní žena, která by tento rozvojový program uvítala, můžete ji registrovat na odkazu níže. Cena zapojení se do projektu je srovnatelná s ročním firemním členstvím v organizaci, tj. 15.000 Kč. Výhody ročního členství naleznete zde: https://bpwcr.cz/networking/

REGISTRACE MENTEE

3hodinové setkání naplní speed mentoring 2 x 60 minut na vybrané téma, networking a evaluace. Setkání probíhají vždy v úterý v Praze od 9 do 12 hodin.

  • 30 účastnic z různých firem a oborů
  • 10 osobností v rolích mentorek a 10 rozvojových témat
  • 6 setkání a 6 měsíců práce na vlastním rozvojovém plánu
  • účast na 5 offline setkáních + 1 Mentoring Day na 11. ročníku Equal Pay Day 2020

Tématem setkání je ÚSPĚCH.

Setkání se uskuteční v Mars Czech s.r.o. na adrese Michelská 1552/58, Praha 4 - Michle.

Mentorky:

Zuzana Lošáková, Corporate Affairs ředitelka pro Střední Evropu, Mars a její téma "Tajemství jak uspět". Zuzana bude hovořit o tom, jak důležité je začít cestu vlastního sebepoznání a nikdy nepřestat na sobě pracovat, proč by ve vás měli ostatní věřit, a jaké prostředí potřebujete, abyste uspěli. "Nesnažte se chytat motýly tak, že je budete honit. Unavíte se. Raději vybudujte zahradu, která bude motýly přitahovat."

Zuzana se 15 let věnuje reputaci firem, pomáhá jim budovat vztahy s veřejností a vládními institucemi. V průběhu své kariéry působila na Slovensku i v Čechách jako Public Relations expert, budovala interní a externí komunikaci pro SABMiller na Slovensku, kde pomáhala udržet pověst firmy v době významných organizačních změn. Poté vedla komunikaci Slovenského Tesca, včetně Tesco Nadace a charitativních komunitních aktivit pro Tesco na Slovensku. Aktuálně působí ve společnosti Mars jako ředitelka vnějších vztahů pro Střední Evropu, kde má na starosti komunikaci společnosti pro 4 regiony: Česko, Slovensko, Rumunsko a Maďarsko. Zajímá se o seberozvoj, podporu žen a jejich zastoupení ve vedení firem a firemní kulturu.

Leona Schovancová, ředitelka sekce obchod BPWCR přinese téma "Jak a o kolik peněz si říct?". Leona k tématu říká: "Ženám mnohem častěji než na penězích, záleží na náplni a prospěšnosti práce a na dobrém kolektivu. Na pohovor se pečlivě připravíme, ale otázku peněz často podceníme, ono to „nějak“ dopadne. Anebo patříme ve stávajícím zaměstnání mezi ty nejlepší, ale tušíme, že ne mezi nejlépe placené, jsme nespokojeni, ale o více peněz si neumíme říct… V rámci mentoringu s vámi nasdílím, jak stanovit svoji hodnotu na trhu práce, jak o penězích vyjednávat, jak se nepodceňovat, ale naopak získat sebevědomí."

Leona má více než 20 let zkušeností v seniorních manažerských pozicích a to především v utilitních společnostech se zaměřením na transformaci procesů, obchodu, zákaznické zkušenosti a projektového řízení. Nyní stojí před rozhodnutím, kam směrovat své další profesní uplatnění. Leona o sobě říká: "Pokud něco dělám, tak vždy na plný plyn."