Naplánovaná událost Networkingový oběd BPWCR
Art Noveau Palace Hotel, 897/12, Panská, Nové Město, Praha, okres Hlavní město Praha, Hlavní město Praha, Praha, 11000, Česko Mapa
Přijměte pozvání na netradičně pojatý networkingový oběd s inspirativní ženou, spisovatelkou a bohemistkou Janou Renner tentokrát pořádaný ve středu.
Jana právě vydala knihu První-statečné-jedinečné, ve které originálním způsobem zachycuje vývoj rovnoprávnosti žen v českých zemích.
 
Ve své knize Jana čtenářům přiblíží osudy 30 neobyčejných a významných českých žen, díky kterým máme své současné postavení ve společnosti, včetně Františky Plamínkové, na jejíž odkaz v BPW navazujeme. Kniha poutavě poukazuje na skutečnost, že postavení žen v naší společnosti nebylo ani zdaleka vždy takové, jaké je dnes, a že současný stav je výsledkem událostí posledních 100 let.
 
Jen 100 let totiž uplynulo od dob, kdy ženy nemohly studovat, volit, svobodně se rozhodovat v osobním životě nebo nosit kalhoty. Kniha vychází v roce 2019, aby připomněla zlomové události roku 1919.
 
Kromě zajímavé diskuze a poznatků se můžeme od Jany těšit také na její autorské čtení.
 
Setkání se zajímavou osobností, mnoho nových kontaktů, efektivní networking a příjemná atmosféra. To vše na jednom místě. Nezapomeňte si dostatečný počet vizitek.
 
Těšíme se na setkání s vámi a vašimi hosty.

REGISTROVAT SE

Tags:

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště