Skip to main content
aktualitaEmpowering Women 2Empowering Women 5Firemní členstvíPozvánkaspeed mentoring

2.12.2022 Setkání projektu Empowering Women mentoring v GasNetu 🗓 🗺

By 13. 10. 202214 října, 2022No Comments
Naplánovaná událost aktualita Empowering Women 2 Empowering Women 5 Firemní členství Pozvánka speed mentoring
GasNet s.r.o., Prosecká 855/68, 190 00 Praha 9-Prosek, budova C Mapa

Milé dámy,

přijměte pozvání na 2. setkání v rámci projektu Empowering Women 5. 2. setkání proběhne v GasNet s.r.o.Prosecká 855/68, 190 00 Praha 9-Prosek, budova C (doporučujeme dopravu metrem, stanice metra je přímo u budovy).

Hlavním cílem projektu je profesní a osobní rozvoj účastnic pomocí intenzivního sdílení zkušeností s mentorkou a dalšími 12 účastnicemi (mentees) u kulatého stolu (speed mentoring), které pak mohou přenést do společnosti.

Projekt se skládá ze 6 tématických setkání během 6 měsíců a práci na vlastním rozvojovém plánu. Vše je doplněno propojením byznys kontaktů, takže se seznámíte s 10 mentorkami z firem a dalšími 30 účastnicemi. Nadstavbou projektu jsou doplňující online materiály, doporučená četba, možnost čerpat dvě hodiny online konzultace s vybranou mentorkou a vstupenka na Mentoringový den Equal Pay Day.

 

Registrace účastnic

Petra Vrbová, Head of Procurement at GasNet CZ

Téma: Leadership budoucnosti

„Ne Ti nejsilnější, ani Ti nejinteligentnější přežijí, jsou to Ti, kteří se nejlépe přizpůsobí změně“ Ch. Darwin. Nejprve musíte změnu sami přijmout, abyste ji mohli úspěšně zavést.

Přes 20 let se pohybuji v oblasti Nákupu zboží a služeb a neustále se musím přizpůsobovat změnám trhu, změnám uvnitř společnosti.  Vedla jsem několik změnových projektů, kde nejdůležitější roli hrála motivace lidí. Bez podpory ostatních se změny dělají špatně. Ráda se s Vámi o své zkušenosti podělím.

 

 

 

 

 

Leona Schovancová, interim a projektová manažerka

Téma: Přesvědčivá komunikace manažerky

Leona Schovancová patří mezi zkušené odborníky v oblasti zákaznického servisu a obchodu. Má za sebou řadu úspěšně realizovaných projektů především v energetických společnostech. Po mnoha letech na manažerských pozicích ve velkých nadnárodních korporacích je nyní na volné noze a poskytuje svoje služby jako interim & projektová manažerka. Aktivně předává své zkušenosti dál také formou mentoringu. V rámci postgraduálního studia ekonomie a managementu se zaměřila na problematiku lidských zdrojů, zejména motivaci, řízení výkonnosti a hodnocení zaměstnanců. Protože bez správných lidí, sehraného a motivovaného týmu nelze dosáhnout skvělých výsledků.

 

 

 

 

 

Program je primárně určen pro firemní členy Business & Professiona Women CR. Každá firma může nominovat talentované ženy, které jsou nově na manažerské pozici nebo se na manažerskou roli teprve připravují. Program je pro členské firmy BPWCR zdarma. Pro ostatní zájemce je cena programu srovnatelná s ročním členstvím v organizaci, tj. 15 000 Kč.