Skip to main content
aktualitaEmpowering Women 2Empowering Women 5Firemní členstvíPozvánkaspeed mentoring

4.11.2022 Setkání projektu Empowering Women Mentoring v Mondelez 🗓 🗺

By 12. 10. 20223 listopadu, 2022No Comments
Naplánovaná událost aktualita Empowering Women 2 Empowering Women 5 Firemní členství Pozvánka speed mentoring
Mondelez, Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 – Karlín Mapa

Milé dámy,

přijměte pozvání na 1. setkání v rámci 5. ročníku projektu Empowering Women Mentoring. První setkání proběhne ve společnosti Mondelez Europe Services GmbH, Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 – Karlín

Hlavním cílem projektu je profesní a osobní rozvoj účastnic pomocí intenzivního sdílení zkušeností s mentorkou a dalšími účastnicemi (mentees) u kulatého stolu, tzv. speed mentoring, které pak mohou přenést do společnosti.

Projekt se skládá z 5 tématických setkání během 6 měsíců a práci na vlastním rozvojovém plánu. Vše je doplněno propojením byznys kontaktů, takže se seznámíte s 10 mentorkami z firem a dalšími 30 účastnicemi. Nadstavbou projektu jsou doplňující online materiály, doporučená četba a možnost čerpat dvě hodiny konzultace s vybranou mentorkou. Závěrečné 6. setkání a slavnostní zakončení proběhne na Mentoringovém dni Equal Pay Day 1. dubna 2023.

 

Registrace účastnic

 

Mentoringem na prvním setkání nás provede:

Zuzana Indruchová, HR manažerka pro Česko, Slovensko a Maďarsko, Mondelez Czech Republic

Mgr. Zuzana Indruchová, PhD. má více než desetileté zkušenosti z různých HR manažerských rolí v mezinárodním prostředí se zaměřením na HR obchodní partnerství, organizační efektivitu a rozvojovou praxi a řízení změn v FMCG a výrobním sektoru. Začínala jako specialistka na rozvoj, postupně se posouvala nahoru přes HR manažerku a manažerku talentové organizační efektivnosti v partnerství se zeměmi středoevropského regionu a stala se vedoucí HR integrovaného dodavatelského řetězce pro různé země v jižní střední Evropě.

V současné době působí jako People Lead pro země CZ/SK/HU ve společnosti Mondelēz. Sladký svět čokolády, sušenek, svačinek obecně, kde je již více než 15 let, jí vrací chuť a energii neustále se učit, být agilní a prozkoumávat úžasné pole lidských zdrojů. Specializuje se na agendu transformace, angažovanosti a kariérního rozvoje. Její postgraduální práce a studium byly zaměřeny na diverzitní management v českých společnostech.

Je velkou zastánkyní flexibilní práce, sama se vrátila do práce po 6 měsících mateřské dovolené a dokázala skloubit profesní kariéru a roli matky.

 

 

 

Renata Niederlová, Executive Director Strategic Change Management & Process Excellence, Essox

• Projektové & procesní řízení, LEAN/SIX SIGMA či klasický change management jsou jíž více jak 20 let doménou Renáty Niederlové. Od role business analytika a projektového manažera na menších projektech se postupně zapojila do realizace klíčových firemních projektů, které přinášely významné změny do společností a také atakovaly a silně ovlivňovaly firemní kulturu. Je starou pravdou, že lidé a ani firmy změny nemají rády, je to o obavě opustit něco starého, zcela funkčního a po nějakou dobu akceptovat jistou míru nejistoty a osvojit si nové věci. To staré přeci bylo lepší 😊 A to jsou právě výzvy, které ve své každodenní práci nachází a snaží se své kolegy takovou změnou bezpečně provést. Aktuálně je zodpovědná za program, který pro ESSOX realizuje komplexní změnu výměny stávajících systémů.
• Preferuje otevřenou komunikaci a pragmatický přístup v kombinaci se selským rozumem. Existuje mnoho metodik a osvědčených přístupů, ale je vždy třeba zohlednit prostředí, kde je chceme uplatnit.

• Realizace změn je ohledání správné cesty, potřebné dávky trpělivosti, vytrvalosti, ale také o diplomacii a hledání funkčního kompromisu.

 

 

Program je primárně určen pro firemní členy Business & Professiona Women CR. Každá firma může nominovat talentované ženy, které jsou nově na manažerské pozici nebo se na manažerskou roli teprve připravují. Program je pro členské firmy BPWCR zdarma. Pro ostatní zájemce je cena programu srovnatelná s ročním členstvím v organizaci, tj. 15 000 Kč.