Skip to main content
aktualitaEmpowering Women 2Empowering Women 5Firemní členstvíPozvánkaspeed mentoring

13.1.2023 Setkání projektu Empowering Women mentoring v Marsu 🗓 🗺

By 14. 10. 202217 října, 2022No Comments
Naplánovaná událost aktualita Empowering Women 2 Empowering Women 5 Firemní členství Pozvánka speed mentoring
MARS, Michelská 1552/58 140 00 Praha 4 Mapa

Milé dámy,

přijměte pozvání na 3. setkání v rámci projektu Empowering Women 5. 3. setkání proběhne ve společnosti Mars na adrese Michelská 1552/28, Praha 4.

Hlavním cílem projektu je profesní a osobní rozvoj účastnic pomocí intenzivního sdílení zkušeností s mentorkou a dalšími 12 účastnicemi (mentees) u kulatého stolu (speed mentoring), které pak mohou přenést do společnosti.

Projekt se skládá ze 6 tématických setkání během 6 měsíců a práci na vlastním rozvojovém plánu. Vše je doplněno propojením byznys kontaktů, takže se seznámíte s 10 mentorkami z firem a dalšími 30 účastnicemi. Nadstavbou projektu jsou doplňující online materiály, doporučená četba, možnost čerpat dvě hodiny online konzultace s vybranou mentorkou a vstupenka na Mentoringový den Equal Pay Day.

 

Registrace účastnic

 

Adelina Bizoi, Category Lead, Central Europe at Mars

Over 12 Years of corporate business experience across a range of commercial, marketing and sales functions and 10 years of working in the NGO environment.Trained in strategy, project and change management, design thinking and connecting people across functions in service of delivering accelerated business performance. Committed to developing talent to maximize their true potential and achieve their professional and personal goals. Adelina's ambition is to "Create Value Daily" in everything she does and with whoever she interacts.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program je primárně určen pro firemní členy Business & Professiona Women CR. Každá firma může nominovat talentované ženy, které jsou nově na manažerské pozici nebo se na manažerskou roli teprve připravují. Program je pro členské firmy BPWCR zdarma. Pro ostatní zájemce je cena programu srovnatelná s ročním členstvím v organizaci, tj. 15 000 Kč.