Skip to main content
aktualitaEmpowering Women 2rozhovory členky

Změna jako příležitost (rozhovory Empowering women 3)

Libuše Kyzlinková je ředitelkou komunikace a Corporate Affairs ve farmaceutické společnosti GSK. Pro rozhovor si zvolila téma Změna jako příležitost.

Lucie je pozitivní žena, a tak se na změny dívá optimisticky, i když s respektem a pokorou. Změny pro ni představují nové příležitosti. Omezené podmínky často pomohou rychle uzavřít minulost a dívat se dopředu, hledat nové #výzvy a řešení.

"O tématu jsem dlouho přemýšlela. Nerada se opakuji, ale nakonec jsem se rozhodla pro téma, které jsme měla na Equal Pay Day před 3 lety : Změna jako příležitost. Myslím, že zvláště v dnešní době, která je pro nás plná změn je dobré vítat změny v našem životě a podívat se na ně jako na příležitost. Příležitost pro rozvoj, nová poznání, inspiraci, novou energii. Ráda jsem na tohle téma vedla video-rozhovor s konkrétnimi příklady z mého pracovního i osobního života 😊."

Rozhovor vznikl v rámci projektu Empowering Women 3 za finančního přispění společnosti IBM. Ucelený vzdělávací projekt pro talentované ženy z firem, které jsou nově na manažerské pozici nebo se na manažerskou roli připravují.

Více o projektu se dočtete ZDE