Skip to main content
aktualitaEmpowering Women 2napsali-o-nasspeed mentoring

Sdílení znalostí a zkušeností i navazování nových kontaktů, to vše je mentoring s BPWCR

By 11. 9. 201916 června, 2020No Comments

„Předávání zkušeností a znalostí tu bylo vždy, jen jsme tomu neříkali mentoring. Patřím mezi ty šťastné, kteří potkali v životě pár skvělých lidí, kteří mi pomáhali růst, mentorovali mě. Předávali mi své zkušenosti, ukazovali směr, dodávali mi odvahu a díky nim jsem se vyvarovala řady chyb, své cíle jsem tak zdolávala rychleji a precizněji. A hlavně, stále se mám s kým poradit, i když často se již naše cesty profesně rozešly, stále jsme v kontaktu. Nyní si své mentory sama vybírám, většinou z důvodu konzultací konkrétních situací, inspirace a při hledání dalšího nasměrování kariéry“, říká zkušená manažerka Leona Schovancová.

Leona je nyní nejen mentorkou, ale i spoluorganizátorkou mentoringového programu, který veřejně prospěšná společnost Business & Professional Women CR  (www.bpwcr.cz) zahajuje v říjnu. Mentoringový program se uskutečňuje za finanční podpory IBM a je primárně určen ženám s potenciálem a chutí na sobě pracovat, ženám, které hledají moudrost i inspiraci u seniorních manažerek. Tento jedinečný program, který potrvá od října 2019 do března 2020  je i příležitostí se podívat do zázemí velkých nadnárodních společností jako je Allianz Pojišťovna, MARS a nebo již zmíněné IBM, navázat můžete nové zajímavé kontakty.

" Právě proto, že vím, jak užitečným nástrojem v profesním životě mentoring je, sama jsem nyní mentorkou a dál předávám své životní zkušenosti. Mentoring může mít různé formy a různou dobu trvání, stačí si vybrat dle svých aktuálních potřeb", dodává Leona Schovancová.

Více informací a možnost registrace pro mentee naleznete zde:
https://bpwcr.cz/empoweringwomen2/

Business & Professional Women ČR je veřejně prospěšná organizace, která sdružuje aktivní ženy s cílem podporovat a rozvíjet jejich osobnost, plnou realizaci při naplňování profesní, osobnostní a sociální role.

 

Zdroj Deník Online Praha 4