Skip to main content
Pozvánka

12.11.2019 – Jak se dostat do médií s Terezou Zavadilovou II. 🗓 🗺

Naplánovaná událost Pozvánka
1584/42, Komunardů, Holešovice, Praha, okres Hlavní město Praha, Hlavní město Praha, Praha, 17000, Česko Mapa

Milé dámy,

mnohé z vás si určitě vzpomenete na náš červnový networkingový oběd. Tehdy bylo opravdu nabito, sotva jsme se vešly do sálu. Potkaly jsme se totiž se skvělou Terezou Zavadilovou, která se celý svůj profesní život věnuje médiím, konkrétně ekonomickému a byznysovému zpravodajství. Posledních 11 let Tereza pracuje v Deníku E15, kterého je posledních 6 let šéfredaktorkou.  

 

Povídaly jsme si na téma jak se dostat do médií, jak se stát citovanou odbornicí, co novináře nejvíce zajímá, jak upoutat mediální pozornost. Dvě hodiny nám však zdaleka nestačily. Proto jsme už v létě slíbily, že připravíme s Terezou společný workshop, kde budeme mít prostor v povídání pokračovat. 

A slíbené je tady, opět se setkáme, tentokrát přímo v redakci. Tereza nás nechá nahlédnout pod redakční pokličku a ukáže nám prostory, kde se noviny vytvářejí. Prozradí nám další tipy a rady, jak si vytvářet s médii osobní vztah, jak si najít to své médium, jak nejlépe komunikovat naše projekty, aby byly pro novináře zajímavé, prostě jak se staneme expertkami, které novináři milují. 

 

Kdo, kdy, kde, co, jak?

Jak se dostat do médií - workshop

Tereza Zavadilová, šéfredaktorka Deníku E15 exkluzivně pro Business & Professional Women CR

12. listopadu 2019, v 17.00 hodin, 

Redakce Deníku E15, Czech News Center, a.s., Komunardů 1584/42, Praha 7 – Holešovice

 

Dopravní spojení:

metro Holešovice, tram č. 6, 12, výstup stanice Ortenovo náměstí

nebo metro Vltavská, tram č. 1, 14, výstup stanice Dělnická.

 

Vstupné:

Členky BPW s platným členstvím: 290 Kč

Ostatní: 590 Kč

Zájemkyně se mohou přihlásit zde

 

Z kapacitních důvodů je počet míst omezen na 20 osob.

Místo Vám bude rezervováno po zaplacení vstupného.

_______________________________________

Deník E15 patří již od roku 2007 mezi nejrespektovanější zpravodajská média v České republice. Společně s webem E15.cz je komplexním a aktuálním zdrojem zpráv z domácí a světové ekonomiky, politiky, byznysu a financí. Tyto informace přináší v podobě kompaktního plnobarevného listu s rozsahem od 16 do 40 stran. Deník E15 rozšiřují tematické speciály, které se převážně věnují různým obchodním a exportním tématům.

 

Business & Professional Women CR je veřejně prospěšnou organizací, která sdružuje aktivní ženy s cílem podporovat a rozvíjet jejich osobnost a plnou realizaci při naplňování jejich profesní, osobnostní a sociální role. Organizace je součástí mezinárodní sítě BPW International, která působí v 95 zemích světa.  Vlajkovou lodí BPW je organizace každoroční konference EQUAL PAY DAY, neboli Den rovnosti platů – akce s dlouholetou tradicí na celém světě. Česká konference s názvem ŽENY SOBĚ patří mezi nejvýznamnější z nich. 27. – 28. března 2020 proběhne již 11. ročník.