Skip to main content
aktualitaEmpowering Women 2

3.12.2019 – Třetí mentoringový stůl projektu Empowering Women 2 powered by IBM 🗓 🗺

By 12. 9. 201931 října, 2019No Comments
Naplánovaná událost aktualita Empowering Women 2
Allianz Pojišťovna a.s. Ke Štvanici 656/3 Praha 8 - Karlín Mapa

Třetí mentoringový stůl pro talentované ženy z firem, které jsou nově na manažerské pozici nebo se na manažerskou roli připravují se uskuteční v Praze v úterý 3.12.2019.

Hlavním cílem projektu je profesní a osobní rozvoj účastnic pomocí intenzivního sdílení zkušeností s mentorkou a dalšími 12 účastnicemi (mentees) u kulatého stolu.

Web projektu: https://bpwcr.cz/empoweringwomen2/

Pokud je Vaší podřízenou či kolegyní žena, která by tento rozvojový program uvítala, můžete ji registrovat na odkazu níže. Cena zapojení se do projektu je srovnatelná s ročním firemním členstvím v organizaci, tj. 15.000 Kč. Výhody ročního členství naleznete zde: https://bpwcr.cz/networking/

REGISTRACE MENTEE

3hodinové setkání naplní speed mentoring 2 x 60 minut na vybrané téma, networking a evaluace. Setkání probíhají vždy v úterý v Praze od 9 do 12 hodin.

  • 30 účastnic z různých firem a oborů
  • 10 osobností v rolích mentorek a 10 rozvojových témat
  • 6 setkání a 6 měsíců práce na vlastním rozvojovém plánu
  • účast na 5 offline setkáních + 1 Mentoring Day na 11. ročníku Equal Pay Day 2020

Tématem setkání je KVALITNÍ VZÁJEMNÁ KOMUNIKACE.

Setkání proběhne v Allianz Pojišťovna a.s. na adrese Ke Štvanici 656/3, Praha 8 Karlín.

Mentorky:

Eva Koubíková, HR ředitelka, Allianz pojišťovna a.s., přichází s tématem "Principy nenásilné komunikace v korporaci, v týmu i doma" a s podtématem "Jak prosadit své názory, budovat vztahy a zachovat si ženskost". Eva klade otázku: "Jak zůstat ženou v korporaci? Najdi ve svém životě poslání a vášeň. Prozradím Vám, co jsem se naučila od svých dětí a jak mi to pomáhá v práci a proč se obklopuji šikovnými ženami."

Kateřina Braithwaite, CEO a zakladatelka vzdělávací společnosti BW TaLKS s.r.o. přináší téma: "Proč nám naši kolegové (NE)rozumí. Transformujme svoje chování.". Kateřina říká: "Úspěšný život závisí především na tom, jakým způsobem řídíme naše chování, a to v každém okamžiku. Naše chování ovlivňuje všechno, co děláme; způsob našeho života, lásku, práci, vztahy s rodiči a způsob, jakým ovlivňujeme ostatní. Spoluutváří atmosféru na pracovišti, v našich domovech a kulturu naší společnosti jako takové."

Kateřina se po 28 letech v korporacích se rozhodla jít vlastní cestou. Je první a jedinou ambasadarkou metody 5 Chairs Louisy Evans v ČR. Spolu s PhDr. MUDr.Krejčířem založila Institut neverbální komunikace a přednáší světově unikátní 3AXIS Visual Language.