Mentoringový program pro firemní členy

Ucelený vzdělávací projekt pro talentované ženy z firem, které jsou nově na manažerské pozici nebo se na manažerskou roli připravují.

Hlavním cílem projektu je profesní a osobní rozvoj účastnic pomocí intenzivního sdílení zkušeností s mentorkou a dalšími 12 účastnicemi (mentees) u kulatého stolu.

3hodinové setkání naplní speed mentoring 2 x 60 minut na vybrané téma, networking a evaluace. Setkání probíhají vždy v pátek v Praze od 9 do 12 hodin.

  • 30 účastnic z různých firem a oborů
  • 10 osobností v rolích mentorek a 10 rozvojových témat
  • 6 setkání a 6 měsíců práce na vlastním rozvojovém plánu
  • účast na 5 offline setkáních + 1 Mentoring Day na 13. ročníku Equal Pay Day 2022
  • doplňující online materiály + doporučená četba
  • možnost 2 hodiny online konzultace s vybranou mentorkou

Ambasadorkou celého projektu je členka BPWCR Leona Schovancová.

22. října 2021  

Setkání v Pražském Inovačním Institutu na adrese Charvátova 6, Praha 1

Hrdličková Michaela-web

Téma: Změna jako základní kompetence leadera

Michaela Hrdličková, Director Patient Advocacy Europe/Canada at Biogen

Michaela Hrdličková se pohybuje dlouhodobě ve farmaceutickém průmyslu v oblasti biotechnologií. Posledních deset let zastává ředitelské pozice ve společnosti Biogen. Patří mezi nejvlivnější ženy Česka.

Petra Vrbová

Téma: Management změny

Petra Vrbová, Head of Procurement at GasNet CZ

„Ne Ti nejsilnější, ani Ti nejinteligentnější přežijí, jsou to Ti, kteří se nejlépe přizpůsobí změně“ Ch. Darwin. Nejprve musíte změnu sami přijmout, abyste ji mohli úspěšně zavést.

Přes 20 let se pohybuji v oblasti Nákupu zboží a služeb a neustále se musím přizpůsobovat změnám trhu, změnám uvnitř společnosti.  Vedla jsem několik změnových projektů, kde nejdůležitější roli hrála motivace lidí. Bez podpory ostatních se změny dělají špatně. Ráda se s Vámi o své zkušenosti podělím.

26. listopadu 2021

Setkání v Magenta Experience Center v OC Arkády Pankrác, Praha 4

Koubíková Eva-web

Téma: Kompetence pro budoucnost

Eva Koubíková, HR ředitelka, Allianz pojišťovna a.s.

Čím teď nejvíce žiji? Doma distanční výukou a vedením týmu na dálku. V práci velkou změnou a nastavováním nového způsobu práce, HR transformací a silnými příběhy našich zaměstnanců a klientů v době pandemie. Jsem nadšená z virtuálního setkání se zaměstnanci vysílaného naživo ze studia a těším se na dlouhodobou spolupráci Allianz s Českým olympijským a paralympijským výborem.

Urvalkova Lucie

Téma: Transformace, fúze, změna

jak být pravým leaderem a ambasadorem procesu a jak pro něj získat zaměstnance

Lucie Urválková, místopředsedkyně představenstva a finanční ředitelka pojišťovny UNIQA

Lucie jako finanční ředitelka pojišťoven UNIQA v ČR i v SR řídí okolo 150 lidí a hospodaří s více než 20 miliardami korun. Z toho je jasné, že se nebojí odpovědnosti.
Lucie je ambiciózní. Úspěchu dosáhla díky své houževnatosti a cílevědomosti. Je zvyklá na většinově mužský svět managementu. Proto ví, jak je důležité, aby se ženy podporovaly navzájem. Chce, aby jich v nejvyšším managementu českého byznysu co nejvíce přibývalo. Proto jde příkladem a věnuje čas podpoře juniornějších kolegyň.

28. ledna 2022

Setkání v Magenta Experience Center v OC Arkády Pankrác, Praha 4

Losakova Zuzana

Téma: Každý den buďte lepší verzí sebe samé

Zuzana Lošáková, Corporate Affairs Director Central Europe at Mars Czech

Zuzana se 15 let věnuje reputaci firem, pomáhá jim budovat vztahy s veřejností a vládními institucemi. V průběhu své kariéry působila na Slovensku i v Čechách jako Public Relations expert, budovala interní a externí komunikaci pro SABMiller na Slovensku, kde pomáhala udržet pověst firmy v době významných organizačních změn. Poté vedla komunikaci Slovenského Tesca, včetně Tesco Nadace a charitativních komunitních aktivit pro Tesco na Slovensku. Aktuálně působí ve společnosti Mars jako ředitelka vnějších vztahů pro Střední Evropu, kde má na starosti komunikaci společnosti pro 4 regiony: Česko, Slovensko, Rumunsko a Maďarsko. Zajímá se o seberozvoj, podporu žen a jejich zastoupení ve vedení firem a firemní kulturu.

Libuse_Kyzlinkova

Téma: Změna jako nezbytná součást našich životů a jak ji zvládat

Libuše Kyzlinková, Communication and Corporate Affairs Director GSK

Pracuji více než 20 let na manažerských pozicích ve farmaceutickém průmyslu. Vždy jsem velmi podporovala ženy v jejich rozvoji, objevování silných stránek a nacházení radosti nejen v pracovním, ale i osobním životě. Vnímám, že právě skloubení pracovního a osobního života je to, co nás činí šťastné.
Rozvíjení ženského potenciálu se věnuji jako mentorka i v mimopracovním životě. Jako jedinou jistotu v životě vnímám změnu. Změnu – jako příležitost pro nová poznání, rozvoj, spokojenější život.

25. února 2022

Setkání v Magenta Experience Center v OC Arkády Pankrác, Praha 4

Klára Lichá

Téma: Organizační změna jako příležitost

Klára Lichá, jednatelka CHANGERINE s.r.o.

Klára na počátku kariéry pracovala v oblasti komunikace, médií, marketingu a reklamy v nadnárodních společnostech. Od roku 2000 se věnuje oblasti lidských zdrojů, nejprve jako personalistka středně velké společnosti a poté jako Senior Consultant v mezinárodní společnosti Adecco/Lee Hecht Harrison se specializací na řízení změny, outplacement a kariérové poradenství. Zde dostala příležitost učit se od nejlepších na světě v oboru outplacementu a pracovat na velkých restrukturalizačních projektech v ČR a na Slovensku napříč různými oblastmi průmyslu od farmacie, obchodních řetězců, výrobních firem po banky, pojišťovny, IT společnosti. V květnu 2011 založila poradenskou společnost CHANGERINE s.r.o., která je primárně zaměřena na pomoc firmám i jednotlivcům se zvládáním dopadů organizačních změn.

Mirka Barčová

Téma: Evoluce není revoluce - funkční tým je základem Vašeho vlastního úspěchu

Miroslava Barčová, Managing Partner v Delta Consulting Group

Miroslava Barčová působí na pozici Managing Partner v Delta Consulting Group, která je exkluzivním partnerem CZ&SK Kennedy Executive.

25. března 2022

Setkání v Magenta Experience Center v OC Arkády Pankrác, Praha 4

Zahrádková Radka 2

Téma: Jak hospodařit s penězi

Radka Zahrádková, Finanční ředitelka IBM Česká republika s.r.o.

Barbora Jarošová ABINbev mentoring

Barbora Jarošová, Global Customer Experience Manager ve společnosti AB InBev

9. dubna 2022 Mentoringový den EPD

Efekt celého projektu umocníme spolu s dalšími účastnicemi Mentoringového dne na akci Equal Pay Day 2022, který se bude konat v konferenčních prostorách Clarion Congress Hotelu Prague na adrese Freyova 945/33, Praha 9-Vysočany.

Účastnice budou moci vybírat až 5 mentorek a témat z celkových 60! nabízených dle svých vlastních preferencí. Cenné rady od úspěšných žen z českého i mezinárodního prostředí bude možné vybírat měsíc před konáním akce.

Slavnostní zakončení s evaluací a předáním certifikátů.

Equal Pay Day 2022

Zakončovací konference Empowering Women

Přihlášení do programu

Program je primárně určen pro » firemní členy Business & Professiona Women CR.

Každá firma může nominovat 1-2 talentované ženy, které jsou nově na manažerské pozici nebo se na manažerskou roli teprve připravují. 

Program je pro členské firmy BPWCR zdarma.

Pro ostatní zájemce je cena programu srovnatelná s ročním členstvím v organizaci, tj. 15 000 Kč.

Pro více informací a dotazy nás kontaktujte na emailu bpwcr@bpwcr.cz

Novinky z projektu

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště