Skip to main content
aktualitareference

12 let s Mary Kay, děkujeme

By 30. 4. 2021No Comments

12 let s Mary Kay, děkujeme....

Rok 2010 začínáme! První Equal Pay Day v České Republice. Obchodní dům Palladium se právě otevírá. Nejvyšší patro, zatím prázdné, máme jen pro sebe. Vybíráme první partnery pro spolupráci, kterým je rovnost platů vlastní. Mary Kay v kombinaci svých kvalitních produktů je naší první volbou.

2011 ještě jednou Palladium, tentokrát již v uzavřeném prostoru. Velký kulturní program moderovaný i organizovaný herečkou Ilonou Svobodovou vzbuzuje obrovský zájem příchozích. Tým Mary Kay má plné ruce práce a na návštěvnících je ta změna vidět.

2012 Tančíme s kočárky a bubnujeme na Václavském náměstí. Vzdělávací zóna se ukrývá v celém 5. patře Domu Módy, ženy už vědí, že je dobré se na zvolené téma trochu připravit, protože si z diskuzí odnesou mnohem více. Banner Mary Kay zdobí mentoringovou zónu a svůj stánek proměňuje na oázu poradenství a líčení. A tahle kouzelná role pro všechny smysly jí zůstává až do roku 2019 a ženy to milují.

2013 Konec improvizací, jsme v Clarionu. Profesionální prostředí a zázemí. Mary Kay vysílá do akce první mentorku Lenku Prchalovou, která si dodnes sdílení zkušeností 3 x zopakuje, 2021 natáčí živý stream a 2019 vyniká v duelu konference o firemní kultuře na téma Tvořím svůj svět. 

2014 - 2018 Mentoring dostává vlastní den a významné osobnosti z MK inspirují mnoho mentees i konferenční účastnice. Pokaždé je plně obsazeno. Yvona Crhová Mitrofanová třikrát uspěje s tématem Žena a kariéra, Alice Pavlů vyzývá ženy Pracujte na sobě více, než na své práci. Kristýna Hošková otvírá debatu o financích v panelu osobností do 30 let - Proč se nebavíme o penězích?

Od roku 2016 s Generální ředitelkou Barborou Chuecos natáčíme pozvánky pro 10. výroční ročník, vystupuje na konferenci, cestu nejvyššího potenciálu podporuje jako mentorka. Spouštíme VIP setkání osobností EPD v prostorách Mary Kay. Profesionální networking v zákulisí 2019. Komunikujeme výstupy akce v angličtině pro řadu anglicky mluvících vystupujících a hostů v 6th annual report. A Mary Kay přináší řadu nápadů a témat. 

MK se stává celoroční partnerkou mnoha akcí pořádající organizace Business & Professional Women CR. 16.2.2019 zahajujeme Kampaň EPD, nebo Svátek mají Lenky, Den krásy s Bárou Chuecos u příležitosti projektu Empowering Women 2016 či 15.1.2020 Novoroční večírek

Společná kampaň #nominujmaminku poskytla prostor na vzdělávání mentoringem pro ženy na MD/RD. Poté se rozrostla na podporu celoročního #stipendijnífond pro mladé ženy

Naše tradiční partnerství je založeno na vzájemné důvěře, oboustranné spolehlivosti a dlouhodobé vizi o rovných příležitostech pro ženy. I přesto, že jsme nezisková organizace, cítíme se být opravdovými partnery. Naše vzájemné závazky stoprocentně platí. 

V březnu 2020 generální ředitelka Edita Szabóová reaguje pohotově na situaci Covid19 a s odvahou sobě vlastní odvysílá společně s dalšími top leadery svůj příspěvek online, kam se heroicky během 14 dní překlopil obsah celé konference. Potvrzujeme důležitou roli ženy v odpovědném byznysu a s odvahou se pouštíme do příprav listopadového online mentoringu

Rok 2021. BPWCR se stává ambasadorkami Women Empowering Principles v ČR a Mary Kay přichází měnit životy žen. I přesto, že není možné se potkat osobně, triumfujeme 7 denním online vysíláním v kombinaci živého studia v Magenta Experience Centre s tématem Počítejte s námi. Inspirujeme 918 sledujících a mediální kampaň za #rovnéplaty trvá 6 měsíců. 

Mary Kay je příkladem firmy s férovým odměňovánim, učí ženy být ekonomicky nezávislé a přitom zdravě sebevědomé. Krása se skrývá v sebejistotě. Toto jsou průsečíky, které spojují MK a Equal Pay Day na dlouhá léta dopředu. Těšíme se na budoucnost.