Skip to main content
aktualitaHR Days 2021speed mentoring

HR Days, malé ohlédnutí

By 10. 10. 202112 listopadu, 2021No Comments

Milé dámy, milí pánové,

děkujeme, že jste navštívili náš stánek Business & Professional Women CR s mentoringem v zóně HR days. Našli jste odpovědi na své otázky? Inspirovaly Vás naše členky jako mentorky? Pomohou Vám vybraná témata ve Vaší kariéře? Váš názor nás zajímá. Zanechte nám prosím krátkou referenci a podívejte se na fotografie z mentoringu.

Spočítali jsme, že vás bylo celkem 324. To náš stánek opět činí jedním z nejnavštěvovanějších na pracovním veletrhu a potvrzuje, že práce na tématech naší neziskové organizace dává smysl. Děkujeme za důvěru!

Potlesk u stolu Ivany Šedivé nám připomněl živou atmosféru Equal Pay Day (EPD), kterou byste měli alespoň jednou v životě zažít. Jak zhodnotila po svém vystoupení zakladatelka Zásilkovny Simona Kijonková, “Epd is the must”.

A zažít toho můžete 13x víc! Nejen proto, že konference nabídne již 13. ročník plný zajímavých osobností, ale protože místo 2 kulatých stolu jich souběžně probíhá 26!! Podívejte se, jak to na akci každý rok hučí a přijměte naše srdečné pozvání na rok 2022!

 

 

 

 

 

 

 

 

Jednu ze 499 vstupenek na páteční pracovně zážitkovou Konferenci nebo vstupenku na sobotní Mentoringový den pořídíte do konce roku za ceny Early birds a krásné vouchery lze věnovat také jako Vánoční dárek. 

Inspirovaly jsme vás? Inspirujte i Vy celý svůj tým a vezměte je na Equal Pay Day 2022. Je to skvělý tip na teambuilding, který každoročně využívají a doporučují společnosti IKEA, MARS, Uniqa, ČEPS, Allianz, Rossmann, Synlab, Mondeléz, Mary Kay, Essox, DHL, ING, GSK a další. Objednat balíček vstupenek pro tým

 

Námi vyvinutá speciální metoda Speed mentoring provází všechny naše projekty pro ženy, na kterých spolupracujeme s firmami a státními institucemi. Letos na podzim se můžete ještě zapojit do těchto:

Všechny Vaše další dotazy zodpovíme rády osobně na networkingovém obědě 21.10.2021 v centru Prahy. 

Motivovat, inspirovat, podporovat ženy a představovat ženské vzory nás baví. Vnímáme to jako ten nejlepší způsob, jak zlepšit postavení žen a vnímání jejich role ve společnosti.