Skip to main content
aktualitaEmpowering Women 2Empowering Women 5Firemní členstvíPozvánkaspeed mentoring

24.2.2023 Setkání projektu Empowering Women Mentoring v UNIQA 🗓 🗺

By 14. 10. 202211 února, 2023No Comments
Naplánovaná událost aktualita Empowering Women 2 Empowering Women 5 Firemní členství Pozvánka speed mentoring
UNIQA, Evropská 810/136, 160 12 Praha 6 Mapa

Milé dámy,

přijměte pozvání na 4. setkání v rámci projektu Empowering Women 5. 4. setkání proběhne ve společnosti UNIQA, Evropská 810/136, 160 12 Praha 6.

Hlavním cílem projektu je profesní a osobní rozvoj účastnic pomocí intenzivního sdílení zkušeností s mentorkou a dalšími 12 účastnicemi (mentees) u kulatého stolu (speed mentoring), které pak mohou přenést do společnosti.

Projekt se skládá ze 6 tématických setkání během 6 měsíců a práci na vlastním rozvojovém plánu. Vše je doplněno propojením byznys kontaktů, takže se seznámíte s 10 mentorkami z firem a dalšími 30 účastnicemi. Nadstavbou projektu jsou doplňující online materiály, doporučená četba, možnost čerpat dvě hodiny online konzultace s vybranou mentorkou a vstupenka na Mentoringový den Equal Pay Day.

 

Registrace účastnic

 

Lucie Urválková, Místopředsedkyně představenstva a CFO pojišťovny UNIQA

Téma: Chyby. Přestaňme se bát

Říká se, že kdo nic nedělá, nic nezkazí. Ale jak se k chybě postavit v náročném a konkurenčním světě? Jak se má zachovat chybující a jak manažer/ka? Mohou chyby prospět?

Lucie jako finanční ředitelka silné skupiny řídí okolo 200 lidí a stará se o aktiva ve výši přes 200 miliard korun. Loni řídila a dovedla do úspěšného konce fúzi UNIQA s entitami AXA. Z toho je jasné, že se nebojí odpovědnosti. Lucie je ambiciózní. Nezapomíná, jak bylo těžké se prosadit. Chce, aby žen v nejvyšším managementu přibývalo. Ví, jak důležitá je jejich vzájemná podpora. Proto jde příkladem a věnuje čas pomoci juniornějším kolegyním. V uplynulých letech byla opakovaně zařazena mezi TOP ženy českého byznysu, a také do žebříčku Nejvlivnější ženy Česka podle měsíčníku Forbes. Lucie ale žije i bohatý osobní a rodinný život, který „řídí" její 10letý syn.

 

Kristýna Potůčková, Talent, Development & Learning Leader CEE Danone

Téma: Jak formovat svoji kariéru

Kristýna aktuálně působí na pozici Talent & Learning Lead pro region CEE ve společnosti Danone a.s., kde má spolu se svým regionálním týmem na starosti vše od náborových a Employer Branding aktivit až po talent management a celkovou koncepci vzdělávání. Silný background má v oblasti náboru, kde se pohybuje již více jak 10 let. Je také Inclusive & Diversity ally, tento zájem vychází již od vysoké školy, kde kromě titulu z psychologie má také magisterský titul z Gender studies. Kristýna je zastánkyní otevřené a neformální komunikace, flexibilních pracovních podmínek a rozvoje mladých talentů.

 

 

 

 

Program je primárně určen pro firemní členy Business & Professiona Women CR. Každá firma může nominovat talentované ženy, které jsou nově na manažerské pozici nebo se na manažerskou roli teprve připravují. Program je pro členské firmy BPWCR zdarma. Pro ostatní zájemce je cena programu srovnatelná s ročním členstvím v organizaci, tj. 15 000 Kč.