Skip to main content
aktualitaEmpowering Women 5Firemní členstvíPozvánka

10.3.2023 Setkání projektu Empowering Women Mentoring v ABInBev 🗓 🗺

By 14. 10. 202228 února, 2023No Comments
Naplánovaná událost aktualita Empowering Women 5 Firemní členství Pozvánka
AB Inbev, Vyskočilova 1422/1A, 140 00 Praha 4-Michle Mapa

Milé dámy,

přijměte pozvání na 5. setkání v rámci projektu Empowering Women 5. 5. setkání proběhne ve společnosti AB InBev, Vyskočilova 1422/1A, 140 00 Praha 4-Michle.

Hlavním cílem projektu je profesní a osobní rozvoj účastnic pomocí intenzivního sdílení zkušeností s mentorkou a dalšími 12 účastnicemi (mentees) u kulatého stolu (speed mentoring), které pak mohou přenést do společnosti.

Projekt se skládá ze 6 tématických setkání během 6 měsíců a práci na vlastním rozvojovém plánu. Vše je doplněno propojením byznys kontaktů, takže se seznámíte s 10 mentorkami z firem a dalšími 30 účastnicemi. Nadstavbou projektu jsou doplňující online materiály, doporučená četba, možnost čerpat dvě hodiny online konzultace s vybranou mentorkou a vstupenka na Mentoringový den Equal Pay Day.

Registrace účastnic

Téma: Jak pracovat se svým strachem aneb život začíná tam, kde končí strach.

Strach, dobrý sluha ale špatný pán. Častokrát si neuvědomujeme, že strach se vymanil ze své role dobrého sluhy a převzal nad námi a naším životem moc. Pokud neumíme pracovat se svých strachem, dostáváme se do situací, kdy nás náš strach donutí si mylně myslet, že něco nezvládneme, nejsme dostatečně dobré či připravené  a již předem se vzdáváme svých cílů a snů. Práce s naší myslí je naprosto klíčová jak strachu vrátit jeho původní roli sluhy a převzít si opět kontrolu nad naším životem. Síla víry je hnací silou, a schopnost "oddat se" dané situaci, přijmout a čelit ji, je klíč k úspěchu a k vědomému štěstí. Když se naučíme věřit v sebe, ve své schopnosti, přestaneme bojovat s naším strachem, ale přijmeme ho spíše jako spolucestujícího naším životem, pak cesta k úspěchu a plnění našich snů bude snadná. Věřte, že to dokážete, a uspějete, život začíná tam, kde končí strach.

Barbora Jarošová, Global Customer Experience Manager, AB InBev

Ve společnosti AB InBev, kde jsem začala pracovat po studiu Mezinárodních vztahů, působím již 11 let. Po dobu studia moje ambice, úsilí a iniciativy směřovaly jedním směrem, a to pracovat pro Evropskou Unii. Nicméně život tomu chtěl jinak a pro mě v té době z neznámých důvodů jsem se rozhodla změnit směr o 180 stupňů a začít kariérní cestu v International Supply Chain v pivovarském průmyslu. Nyní již vím, proč tomu tak bylo. Každý rok od samého začátku působení v AB InBev byl ve znamení konstantního rozvoje, a to jak pracovního, kariérního, osobnostního, tak i v objevování svého skutečného potenciálu, posouvání limitů a čelení strachu z neúspěchu.
Během 11 let jsem měla možnost působit na 8 pozicích v různých procesech, z čehož poslední 4 pozice byly vedoucí role. Díky svým zkušenostem se aktivně snažím podporovat ostatní v jejich rozvoji, objevovat skutečný potenciál a nebát se žít na hraně svého strachu. Moje motto „Limity jsou jenom v naší hlavě”.

Téma: Riskantní jízda po hraně mezi kariérou a soukromým životem.

Je důležitý šplh na čas po kariérním žebříčku, nebo to jde i jinak? Práce nebo rodina? Když nemůžeš, tak přidej víc…opravdu, a za všech okolností? Když nás v jednu chvíli zasypou složité životní situace jak lavina …jak se z ní dostat ven?

Monika Hasmanová, šéfproducentka hrané tvorby TV NOVA

55 let, šéfproducentka hrané tvorby TV NOVA, celý profesní život jsem strávila ve výrobě TV pořadů na různých pozicích od asistenta produkce po ředitele výroby. Televizní produkce je práce pod neustálým tlakem, plná krizových situací, které je nutné okamžitě řešit ať je den nebo půlnoc. Nikdy jsem nelitovala, že jsem se rozhodla právě pro svou profesi, která mne naplňuje a díky které jsem poznala mnoho skvělých lidí, se kterými je radost pracovat a kteří můj život obrovsky obohacují. Skloubit tuhle práci a péči o rodinu není jednoduché a zdaleka nejde jen o ten čas, než děti trochu povyrostou. Před rokem jsem na vlastní kůži poznala, co znamená syndrom vyhoření a deprese. Jaké to je, když chcete jen NEBÝT. Myslela jsem, že mně se to nikdy nemůže stát. Ale už jsem zpátky v sedle a ráda vám svou zkušenost nasdílím.

Program je primárně určen pro firemní členy Business & Professiona Women CR. Každá firma může nominovat talentované ženy, které jsou nově na manažerské pozici nebo se na manažerskou roli teprve připravují. Program je pro členské firmy BPWCR zdarma. Pro ostatní zájemce je cena programu srovnatelná s ročním členstvím v organizaci, tj. 15 000 Kč.