Skip to main content
aktualitaAWE Akademie

Čtvrtý ročník Akademie pro začínající podnikatelky je tu!

By 12. 2. 202411 března, 2024No Comments

Otevíráme přihlášky do čtvrtého ročníku Akademie pro začínající podnikatelky, který slibuje pokračování úspěchů předchozích let. Tato jedinečná iniciativa poskytuje ženám možnost získat znalosti, dovednosti a podporu potřebnou k budování úspěšného podnikání.

Po třech velmi úspěšných ročnících se Akademie pro začínající podnikatelky vrací s novým cyklem studia, který proběhne od dubna do září 2024. Účastnice budou mít možnost zúčastnit se široké škály kurzů, workshopů a mentorování, které je zaměřeno na klíčové oblasti podnikání, jako je marketing, finance, řízení, komunikace a mnoho dalšího.

Přihlásit se můžete přes formulář ZDE. 

Cílem této akademie je podpořit a posílit podnikatelské schopnosti a sebevědomí žen, aby mohly úspěšně rozvíjet své podnikatelské projekty a plány. Naše předchozí ročníky již vytvořily síť silných, sebevědomých a úspěšných podnikatelek, které nejenže dosáhly svých cílů, ale také se staly vzorem a inspirací pro další ženy.

Více informací o Akademii

Pokud jste ambiciózní žena, která touží po tom stát se podnikatelkou a máte odhodlání a vášeň k tomu, abyste své sny proměnily v realitu, pak je Akademie pro začínající podnikatelky právě pro vás. Přihlaste se ještě dnes a připravte se na vzrušující a inspirativní cestu k úspěchu!

Přihláška