Vybíráme partnera pro 2. ročník Akademie pro začínající podnikatelky

BPWCR společně s Velvyslanectvím USA v Praze připravuje pokračování úspěšného projektu pro začínající podnikatelky

2. ročník Academy for Women Entrepreneurs |AWE|

studium programu DreamBuilder vyvinutého Thunderbird School of Management na Arizonské státní univerzitě, v angličtině

říjen 2021 - červen 2022

 

První ročník Akademie pro začínající podnikatelky - Academy for Women Entrepreneurs (ve zkratce AWE) odstartoval i v Čechách! 

AWE před třemi lety iniciovala americká vláda. V roce 2021 se studijní programy AWE objeví ve více než 75 zemích a otevřou tak cestu podnikání pro 70 000 žen! Business & Professional Women CR (BPWCR) byla vybrána jako první organizace, která tento projekt realizuje v České republice za podpory Velvyslanectví USA v ČR.

Program AWE byl vyvinut s cílem posílit ženy na celém světě, aby naplnily svůj ekonomický potenciál, vytvářet  podmínky pro zvýšení stability, bezpečnosti a prosperity pro všechny.

#AWEnergized    #AWEinCzechia

DREAMBUILDER

Akademie AWE je certifikovaný vzdělávací projekt, určený začínajícím podnikatelkám nebo ženám s podnikatelským plánem. Studium je založeno na programu DreamBuilder, vyvinutém prestižní Thunderbird School of Global Management Arizonské státní univerzity. Během tří měsíců na účastnice čeká 13 online lekcí v angličtině, které doprovází pravidelné týdenní setkávání s lokálními facilitátorkami. Těchto rolí se v České republice ujaly podnikatelky a členky organizace Ingrid Šůrová, Bohdana Goliášová a Lenka Daňková.

Úspěšné absolventky programu získají certifikát zmíněné prestižní americké instituce.

#MENTORING 

Program AWE je doplňován tematickými workshopy a mentoringovou podporou. Jednou z nich byl např. Speed mentoring na 12. ročníku Equal Pay Day, nebo workshop na cenotvorbu s Magdou Čevelovou

#KOMUNITA

Účastnice projektu si mohou vyzkoušet výuku ve stylu používaném v USA. AWE poskytuje vzdělávací zdroje pro ženy a BPWCR doplňuje program průvodkyněmi pro usnadnění studia a lokalizace od místních podnikatelek, manažerek a klíčových osobností s cílem zajistit růst a úspěch malého podnikání.

Do prvního ročníku studia, který byl slavnostně zahájen v pondělí 1. března 2021, se přihlásilo 193 uchazeček! Z nich bylo vybráno 47 začínajících podnikatelek, které nyní rozvíjejí své podnikatelské projekty.

V závěrečné soutěži získá nejlepší projekt finanční podporu 50.000 Kč. Komu byste dali svůj hlas?

AWE KomunitaStudium v angličtině

#PODNIKATELSKÉ PŘÍBĚHY

Aktuality:

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště