Skip to main content

Do třetího ročníku úspěšného projektu Akademie pro začínající podnikatelky - Academy for Women Entrepreneurs (ve zkratce AWE) se nám přihlásilo 100 projektů. Výběr nebyl vůbec jednoduchý. 45 vybraných žen přivítal velvyslanec USA v ČR Bijan Sabet na slavnostním zahájení Akademie 8. 3.

AWE před třemi lety iniciovala americká vláda. V roce 2021 se studijní programy AWE objevily ve více než 75 zemích a otevřou tak cestu podnikání pro 70 000 žen! Business & Professional Women CR (BPWCR) byla vybrána jako jediná organizace, která tento projekt realizuje v České republice za podpory Velvyslanectví USA v ČR.

Průběh našeho programu je nejlépe hodnocený ze všech celosvětově zapojených zemí, proto nepromarněte svou šanci a zapojte se také. Ostatně úspěchy našich vítězek – AWE 1 Helena Bartošová s Filharmoništěm a AWE 2 Klára Hrdá se Semenařím se Semínkovnou – a nejen jich – mluví za vše.

Akademie AWE je certifikovaný vzdělávací projekt, určený začínajícím podnikatelkám nebo ženám s podnikatelským plánem. Studium je založeno na programu DreamBuilder, vyvinutém prestižní Thunderbird School of Global Management Arizonské státní univerzity. Během čtyřměsíčního intenzivního programu (březen až červen 2023) na účastnice čeká 13 online lekcí v angličtině, které doprovází pravidelná týdenní setkávání, v češtině, s lokálními facilitátorkami. Úspěšné absolventky získají prestižní certifikát Thunderbird School of Management a také máte možnost se zapojit do soutěže o výhru 50.000,- Kč za nejlepší projekt.

Kromě toho na vás čeká networking a podpora naší skvělé komunity, přístup do mentorské sítě Business & Professional Women CR, a to vše nejen v průběhu programu, ale i po jeho skončení.

#AWEnergized    #AWEinCzechia

Staňte se partnery 3. ročníku

úspěšné akademie pro podnikatelky

96% úspěšnost prvního ročníku láká podnikatelky i partnery, aby spojili své síly. Třetí ročník se právě připravuje, přidejte se.

Become the AWE partner

the academy for women entrepreneurs

The 96% success rate of the first year of Academy attracts businesswomen and partners to join forces. The third year is currently in preparation, join us.

Studie o podnikání žen v ČR

A jakou roli hraje péče o rodinu?

Přečtěte si studii, která se zabývá tím, co ovlivňuje zapojení žen do podnikání v ČR, s důrazem na roli péče o rodinu. 

Aktuality z projektu