Připravujeme 2. ročník úspěšného projektu Akademie pro začínající podnikatelky - Academy for Women Entrepreneurs (ve zkratce AWE) v Čechách!

Každý rok má padesátka žen šanci pracovat na svém podnikatelském nápadu díky online studiu programu Dreambuilder doplněného o mentoring a podporu facilitátorek. Tento program vyvinula prestižní Thunderbird School of Management na Arizonské státní univerzitě. Každá absolventka dostane certifikát této instituce a mimo jiné si ze studia odnáší hotový byznys plán, síť kontaktů a sebevědomí začít s vlastním podnikáním.

První ročník AWE v ČR byl hodnocen jako jeden z nejúspěšnějších ze všech zapojených zemí. Akademii dokončilo 96 % všech studentek. Podnikatelské příběhy některých z nich najdete níže.

AWE před třemi lety iniciovala americká vláda. V roce 2021 se studijní programy AWE objevily ve více než 75 zemích a otevřou tak cestu podnikání pro 70 000 žen! Business & Professional Women CR (BPWCR) byla vybrána jako jediná organizace, která tento projekt realizuje v České republice za podpory Velvyslanectví USA v ČR.

#AWEnergized    #AWEinCzechia

Staňte se partnery 2. ročníku

úspěšné akademie pro podnikatelky

96% úspěšnost prvního ročníku láká podnikatelky i partnery, aby spojili své síly. Druhý ročník se právě připravuje, přidejte se.

Become the AWE partner

the academy for women entrepreneurs

The 96% success rate of the first year of Academy attracts businesswomen and partners to join forces. The second year is currently in preparation, join us.

Studie o podnikání žen v ČR

A jakou roli hraje péče o rodinu?

Přečtěte si studii, která se zabývá tím, co ovlivňuje zapojení žen do podnikání v ČR, s důrazem na roli péče o rodinu. 

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště