Skip to main content
Empowering Women 2Pozvánka

26.11.2021 – Mentoringový program Empowering Women 4 🗓 🗺

By 16. 10. 202127 října, 2021No Comments
Naplánovaná událost Empowering Women 2 Pozvánka
Magenta Experience Center, OC Arkády Pankrác, Praha 4 Mapa

Druhé mentoringové setkání programu pro talentované ženy z firem, které jsou nově na manažerské pozici nebo se na manažerskou roli připravují se uskuteční v Praze v pátek 26.11.2021.

Hlavním cílem projektu je profesní a osobní rozvoj účastnic pomocí intenzivního sdílení zkušeností s mentorkou a dalšími 12 účastnicemi (mentees) u kulatého stolu.

WEB PROJEKTU

 

Pokud je Vaší podřízenou či kolegyní žena, která by tento rozvojový program uvítala, můžete ji registrovat na odkazu níže. Cena zapojení se do projektu je srovnatelná s ročním firemním členstvím v organizaci, tj. 15.000 Kč. Výhody ročního členství naleznete zde

REGISTRACE MENTEES

 

3 hodinové setkání naplní speed mentoring 2 x 60 minut na vybrané téma, networking a evaluace. Setkání probíhají vždy v pátek v Praze od 9 do 12 hodin.

  • 30 účastnic z různých firem a oborů
  • 10 osobností v rolích mentorek a 10 rozvojových témat
  • 6 setkání a 6 měsíců práce na vlastním rozvojovém plánu
  • účast na 5 offline setkáních + 1 Mentoring Day na 13. ročníku Equal Pay Day 2022

Setkání se uskuteční v Magenta Experience Center v OC Arkády Pankrác, Praha 4

Mentorky a témata:

Téma: Kompetence pro budoucnost

Eva Koubíková, HR ředitelka, Allianz pojišťovna a.s.

Podělím se s vámi o nové trendy v osobním rozvoji a leadershipu, zkušenosti jak a kde se učím já inspiraci, kterou čerpám od svých dětí a tipy jak využít změnu jako příležitost.

Eva se věnuje oblasti HR přes 20 let. Během své kariéry pracovala ve velkých mezinárodních korporacích jako PwC, PPF nebo ING, malých technologických i konzultačních firmách i jako konzultantka na volné noze. Spolupracovala na projektech v Číně, Rumunsku a Litvě.
V Allianz pojišťovně je zodpovědná za strategii HR, provozní činnosti a rozvoj zaměstnanců. Řídí transformační projekty na zvýšení efektivity HR procesů, rozvoj strategického leadershipu a budování otevřené firemní kultury. Aktivně podporuje diverzitu, inkluzi a rovné pracovní příležitosti. Působí řadu let jako mentorka a koučka pro manažerky a studentky.
Její velkou radostí a inspirací jsou její dcery.

Téma: Transformace, fúze, změna.

jak být pravým leaderem a ambasadorem procesu a jak pro něj získat zaměstnance

Lucie Urválková, místopředsedkyně představenstva a finanční ředitelka pojišťovny UNIQA

Lucie jako finanční ředitelka finanční skupiny UNIQA v ČR i v SR a řídí okolo 190 lidí. Má na starosti aktiva společnosti ve výši přes 200 miliard korun. V nedávné době dovedla do úspěšného konce proces fúze UNIQA s entitami AXA, jehož řízením byla koncernem se sídlem ve Vídni pověřena. Z toho je jasné, že se nebojí odpovědnosti.

Lucie je ambiciózní. Úspěchu dosáhla díky své kázni, houževnatosti a cílevědomosti. Je zvyklá na většinově mužský svět managementu, v němž není jednoduché se prosadit. Také ví, jak je důležité, aby se ženy podporovaly navzájem. Chce, aby jich v nejvyšším managementu českého byznysu co nejvíce přibývalo. Proto jde příkladem a věnuje čas podpoře juniornějších kolegyň.

V uplynulých letech byla opakovaně zařazena mezi TOP ženy českého byznysu, a také do žebříčku nejvlivnějších žen Česka podle měsíčníku Forbes.
Lucie žije bohatý osobní a rodinný život. Osmiletý syn chodí do třetí třídy, takže mu s partnerem věnují většinu volného času. Kromě toho se chce zlepšovat i v oblastech, které jsou číslům a financím vzdáleny. Například zkouší tvůrčí psaní nebo si zlepšuje handicap v golfu.