Skip to main content
Empowering Women 2Pozvánka

5.11.2021 – Mentoringový program Empowering Women 4 🗓 🗺

By 15. 10. 202119 října, 2021No Comments
Naplánovaná událost Empowering Women 2 Pozvánka
Magenta Experience Center, OC Arkády Pankrác, Praha 4 Mapa

První mentoringové setkání programu pro talentované ženy z firem, které jsou nově na manažerské pozici nebo se na manažerskou roli připravují se uskuteční v Praze v pátek 5.11.2021.

Hlavním cílem projektu je profesní a osobní rozvoj účastnic pomocí intenzivního sdílení zkušeností s mentorkou a dalšími 12 účastnicemi (mentees) u kulatého stolu.

WEB PROJEKTU

 

Pokud je Vaší podřízenou či kolegyní žena, která by tento rozvojový program uvítala, můžete ji registrovat na odkazu níže. Cena zapojení se do projektu je srovnatelná s ročním firemním členstvím v organizaci, tj. 15.000 Kč. Výhody ročního členství naleznete zde

REGISTRACE MENTEES

 

3 hodinové setkání naplní speed mentoring 2 x 60 minut na vybrané téma, networking a evaluace. Setkání probíhají vždy v pátek v Praze od 9 do 12 hodin.

  • 30 účastnic z různých firem a oborů
  • 10 osobností v rolích mentorek a 10 rozvojových témat
  • 6 setkání a 6 měsíců práce na vlastním rozvojovém plánu
  • účast na 5 offline setkáních + 1 Mentoring Day na 13. ročníku Equal Pay Day 2022

 

Setkání se uskuteční v Magenta Experience Center v OC Arkády Pankrác, Praha 4

Mentorky a témata:

Téma: Změna jako základní kompetence leadera

Michaela Hrdličková, Director Patient Advocacy Europe/Canada at Biogen

Michaela Hrdličková se pohybuje dlouhodobě ve farmaceutickém průmyslu v oblasti biotechnologií. Posledních deset let zastává ředitelské pozice ve společnosti Biogen. Patří mezi nejvlivnější ženy Česka.

 

Téma: Management změny

Petra Vrbová, Head of Procurement at GasNet CZ

„Ne Ti nejsilnější, ani Ti nejinteligentnější přežijí, jsou to Ti, kteří se nejlépe přizpůsobí změně“ Ch. Darwin. Nejprve musíte změnu sami přijmout, abyste ji mohli úspěšně zavést.

Přes 20 let se pohybuji v oblasti Nákupu zboží a služeb a neustále se musím přizpůsobovat změnám trhu, změnám uvnitř společnosti.  Vedla jsem několik změnových projektů, kde nejdůležitější roli hrála motivace lidí. Bez podpory ostatních se změny dělají špatně. Ráda se s Vámi o své zkušenosti podělím.