Skip to main content
Empowering Women 2Pozvánka

25.3.2022 – Mentoringový program Empowering Women 4 🗓 🗺

By 16. 10. 202127 října, 2021No Comments
Naplánovaná událost Empowering Women 2 Pozvánka
Magenta Experience Center, OC Arkády Pankrác, Praha 4 Mapa

Páté mentoringové setkání programu pro talentované ženy z firem, které jsou nově na manažerské pozici nebo se na manažerskou roli připravují se uskuteční v Praze v pátek 25.3.2022.

Hlavním cílem projektu je profesní a osobní rozvoj účastnic pomocí intenzivního sdílení zkušeností s mentorkou a dalšími 12 účastnicemi (mentees) u kulatého stolu.

WEB PROJEKTU

 

Pokud je Vaší podřízenou či kolegyní žena, která by tento rozvojový program uvítala, můžete ji registrovat na odkazu níže. Cena zapojení se do projektu je srovnatelná s ročním firemním členstvím v organizaci, tj. 15.000 Kč. Výhody ročního členství naleznete zde

REGISTRACE MENTEES

 

3 hodinové setkání naplní speed mentoring 2 x 60 minut na vybrané téma, networking a evaluace. Setkání probíhají vždy v pátek v Praze od 9 do 12 hodin.

  • 30 účastnic z různých firem a oborů
  • 10 osobností v rolích mentorek a 10 rozvojových témat
  • 6 setkání a 6 měsíců práce na vlastním rozvojovém plánu
  • účast na 5 offline setkáních + 1 Mentoring Day na 13. ročníku Equal Pay Day 2022

Setkání se uskuteční v Magenta Experience Center v OC Arkády Pankrác, Praha 4

Mentorky a témata:

Téma: Jak hospodařit s penězi

Radka Zahrádková, Finanční ředitelka IBM Česká republika s.r.o.

 

Téma: Umění požádat o pomoc

Barbora Jarošová, Global Customer Experience Manager ve společnosti AB InBev

Možná jste v situaci, kdy jste si toho na svá bedra naložily příliš a snažíte se za každou cenu být tou nejlepší partnerkou, matkou, zaměstnankyní či na vás život seslal zatěžkávací zkoušku a vy nevidíte světlo v tunelu jak z toho ven? Požádat o pomoc patří ke schopnostem, které vás mohou v životě skutečně posunout a to jak pracovně tak i osobnostně. Často máme obavy, hlavně my ženy, že pokud si řekneme o pomoc, tak tím ukazujeme svoji slabost, selhání, že něco nezvládáme a přitom je to jenom závod s časem než začneme selhávat v práci, onemocníme a nakonec vyhoříme. V touze po dokonalosti být superženou zapomínáme, že právě „umění požádat o pomoc" je super power a lidé, kteří se nebojí žádat o pomoc jsou v životě úspěšnější, jelikož si dokáží říct o to, co potřebují. Pojďme se společně naučit nebát se vyslovit co chceme a co potřebujeme.

Ve společnosti AB InBev, kde jsem začala pracovat po studiu Mezinárodních vztahů, působím již 10 let. Po dobu studia moje ambice, úsilí a iniciativy směřovaly jedním směrem a to pracovat pro Evropskou Unii. Nicméně život tomu chtěl jinak a pro mě v té době z neznámých důvodů jsem se rozhodla změnit směr o 180 stupňů a začít kariérní cestu v International Supply Chain v pivovarském průmyslu. Nyní již vím proč tomu tak bylo. Každý rok od samotného začátku působení v AB InBev byl ve znamení konstantního rozvoje a to jak pracovního, kariérního, osobnostního, tak i v objevování svého skutečného potenciálu, posouvání limitů a čelení strachu z neúspěchu. Během 10 let jsem měla možnost působit na 8 pozicích v různých procesech, z čehož poslední 4 pozice byly leadership role a v současné době vedu tým o 40 lidech.
Díky svým zkušenostem se aktivně snažím podporovat ostatní v jejich rozvoji, objevovat skutečný potenciál a nebát se žít na hraně svého strachu. Moje motto „Limity jsou jenom v naší hlavě”