Skip to main content
aktualitaAWE Akademie

19. listopad 2021 Women´s Entrepreneurship Day

Výzva pro naše AWE absolventky

Znáte výzvu „Tell me“? Je to docela zábava, která frčí na sítích. Máte videem ukázat, že například máte rádi psy/bydlíte v Praze/jste máma/ no prostě cokoli, aniž byste to řekli. My chystáme podobné video a potřebujeme od vás pomoc. Ukážete videem, že jste žena podnikatelka, aniž byste to řekla? My pak budeme sdílet s hashtagem #TellMeWithoutTellingMe.

Vše, co potřebujeme, jsou tři krátká videa:

První klip: Natočte se jako selfie se slovy „Řekni mi, že jsi podnikatelka, aniž bys mi řekla, že jsi žena podnikatelka!“ Video by mělo být v angličtině, tedy: Tell me you're a woman entrepreneur without telling me you're a woman entrepreneur!"

Druhý klip: Natočte se, že jste podnikatelka a děláte to, co děláte. Možná jste ve svém obchodě nebo firmě, nebo ve své domácí kanceláři, kuchyni nebo kavárně. Pokud chcete, natočte více klipů, udělejte to tak zábavně a neformálně, jak chcete. Ukažte nám, co děláte!

Třetí klip: V 1-2 větách se natočte a řekněte, jak AWE ovlivnilo váš život a vaše podnikání. Zase anglicky. Stačí 20 sekund nebo klidně méně.

Tipy na natáčení:

Nahrávejte prosím svisle na svůj telefon.

Přijímáme videa v angličtině.

Udržujte celkovou délku videa pod 1 minutu.

Není třeba upravovat, ani videa stříhat nebo dávat dohromady. Do videa nepřidávejte hudbu ani text.

Podívejte se znovu na svá videa, abyste se ujistili, že vypadají a zní jasně. Vtipné je dobré!

Pošlete nám prosím všechna videa do 25. října 2021 na mail: michaela.stachova@bpwcr.cz.

Co pak s videem bude?

Víte, že od 8. do 12. listopadu je Global Entrepreneurship Week? A 19. listopadu Women´s Entrepreneurship Day? To je váš den. 😊 A my bychom chtěli na tento den videa sdílet a oslavit ho tak propagací vašich projektů. Protože jsme na vás pyšní.

Tak co, půjdete do toho s námi? Moc děkujeme všem, které se zapojí.