Skip to main content
Empowering Women 2Pozvánka

25.2.2022 – Mentoringový program Empowering Women 4 🗓 🗺

By 16. 10. 202121 ledna, 2022No Comments
Naplánovaná událost Empowering Women 2 Pozvánka
Magenta Experience Center, OC Arkády Pankrác, Praha 4 Mapa

Čtvrté mentoringové setkání programu pro talentované ženy z firem, které jsou nově na manažerské pozici nebo se na manažerskou roli připravují se uskuteční v Praze v pátek 25.2.2022.

Hlavním cílem projektu je profesní a osobní rozvoj účastnic pomocí intenzivního sdílení zkušeností s mentorkou a dalšími 12 účastnicemi (mentees) u kulatého stolu.

WEB PROJEKTU

 

Pokud je Vaší podřízenou či kolegyní žena, která by tento rozvojový program uvítala, můžete ji registrovat na odkazu níže. Cena zapojení se do projektu je srovnatelná s ročním firemním členstvím v organizaci, tj. 15.000 Kč. Výhody ročního členství naleznete zde

REGISTRACE MENTEES

 

3 hodinové setkání naplní speed mentoring 2 x 60 minut na vybrané téma, networking a evaluace. Setkání probíhají vždy v pátek v Praze od 9 do 12 hodin.

  • 30 účastnic z různých firem a oborů
  • 10 osobností v rolích mentorek a 10 rozvojových témat
  • 6 setkání a 6 měsíců práce na vlastním rozvojovém plánu
  • účast na 5 offline setkáních + 1 Mentoring Day na 13. ročníku Equal Pay Day 2022

Setkání se uskuteční v Magenta Experience Center v OC Arkády Pankrác, Praha 4

Mentorky a témata:

Téma: Organizační změna jako příležitost

Klára Lichá, jednatelka CHANGERINE s.r.o.

Klára na počátku kariéry pracovala v oblasti komunikace, médií, marketingu a reklamy v nadnárodních společnostech. Od roku 2000 se věnuje oblasti lidských zdrojů, nejprve jako personalistka středně velké společnosti a poté jako Senior Consultant v mezinárodní společnosti Adecco/Lee Hecht Harrison se specializací na řízení změny, outplacement a kariérové poradenství. Zde dostala příležitost učit se od nejlepších na světě v oboru outplacementu a pracovat na velkých restrukturalizačních projektech v ČR a na Slovensku napříč různými oblastmi průmyslu od farmacie, obchodních řetězců, výrobních firem po banky, pojišťovny, IT společnosti. V květnu 2011 založila poradenskou společnost CHANGERINE s.r.o., která je primárně zaměřena na pomoc firmám i jednotlivcům se zvládáním dopadů organizačních změn.

 

Téma: Evoluce není revoluce - funkční tým je základem Vašeho vlastního úspěchu

Miroslava Křivánková Barčová, Managing Partner v D.C.G. Delta Consulting Group, exkluzivní partner pro CZ&SK Kennedy Executive Search

Miroslava Barčová působí v oblasti HR consultingu, Executive Search a recruitmentu od roku 2004. Pracovala na manažerských pozicích v mezinárodních konzultačních společnostech, řídila nábor v České pojišťovně, do roku 2018 byla statutární ředitelkou poradenské společnosti Delta Advisory a.s. a od roku 2015 je exkluzivním partnerem mezinárodní aliance pro Executive Search & Consulting, Kennedy Executive. V roce 2018 založila vlastní konzultační společnost D.C.G. Delta Consulting Group, která se zabývá strategickými projekty v oblasti HR, Executive Search na mezinárodní úrovni a Professional Search. Pomáhala budovat týmy jak v ČR, tak v zahraničí. V současnosti se zabývá tématy a projekty v oblasti diversity.