Skip to main content
aktualita

11/2023 Vyvezly jsme Equal Pay Day na Slovensko

Žlutý newsletter Business & Professional Women CR je opět tu.
Co by Vám nemělo uniknout?

🟡 Vyvezly jsme Equal Pay Day na Slovensko
🟡 Mezinárodní konference Education Without Limits 30. listopadu
🟡 Komunita WEPs 8. prosince oslaví první výročí signatářství společnost GasNet
🟡 Přípravy Equal Pay Day 2024 jsou v plném proudu.
🟡 Umíte si vytvořit online vizitku na LinkedInu?

Úspěšné rozšíření Equal Pay Day na Slovensko
Společný cíl a know-how z České republiky

Jsme hrdé na to, že naše kolegyně na Slovensku připravily první ročník Equal Pay Day a využily bohaté zkušenosti, které jsme nasbíraly za 15 let organizace akce v České republice.
Během celoroční spolupráce s Akčnými ženami jsme v průběhu roku sdílely celé naše know-how, fotografie, grafiku i věhlasný jingle, který v ostrém režimu sklidil úspěch. Moc nás těší, že jsme tak mohly významně pomoci rozšířit diskuzi o tématu dosažení férového odměňování na Slovensko.

10. listopadu jsme jely osobně konferenci podpořit do Bratislavy, kde při úvodním slovu shrnula celý příběh projektu, důležitost partnerství a propojování sil a spolupráce prezidentka naší organizace Lenka Šťastná, na fotografii s Helenou Dreiseitlovou, Janou Černouškovou a Alenou Řezaninovou. 

Digitální vzdělávání žen je velkým tématem nejen v ČR. Ženy se stále potýkají s mnoha stereotypy, pokud se chtějí v IT nástrojích více vzdělávat.
💡 Věděli jste, že…

Přijďte si popovídat, jak využívání běžných aplikaci pomáhá rozvíjet naše schopnosti. Dozvíte se třeba, které aplikace využívají ženy více než muži nebo jak využívání aplikací může ovlivnit naši produktivitu v pracovním i osobním životě.

Konference Education Without Limits se uskuteční 30. listopadu 2023 a je jednou z aktivit mezinárodního projektu "Women, Families, Career - Digital solution in adult learning”.

Konferenci moderuje Dana Bérová.

Komunita Women's Empowerment Principles (WEPs)

GasNet slaví první výročí signatářství WEPs a o svoje zkušenosti a přínosy projektu pro jejich práci se podělí s komunitou firem, které nás podporují v rozšiřování povědomí o tomto skvělém projektu UN Global Compact a UN Women.

Program setkání najdete zde.