Skip to main content
aktualitaWomen, families, careers

Nový projekt zaměřený na digitální řešení pro ženy, rodiny a kariéru rozjel svou cestu k úspěchu

By 2. 6. 20235 ledna, 2024No Comments

Nový projekt "Women, families, careers - Digital solutions in adult learning" odstartoval plným nadšením a očekáváním. Dne 1. června 2023 ve 14:00 jsme se sešli na prvním online setkání s našimi čtyřmi partnerskými organizacemi ze tří zemí. Tento projekt si klade za cíl hledat digitální řešení pro každodenní rodinný život a motivovat lidi k využívání digitálních nástrojů ve svém osobním životě.

Na začátku setkání přivítala Andrea Ferenci všechny partnery a vyjádřila svou důvěru v úspěch projektu. Díky naší minulé spolupráci na jiných mezinárodních projektech jsme se již v minulosti dobře poznali, a tak se vzájemné představení odehrálo v přátelském duchu.

Hlavním bodem diskuse bylo plánované osobní setkání partnerů projektu, které se uskuteční 27. a 28. června v Budapešti. Každá partnerská organizace vyšle na setkání dva zástupce. Na setkání jsme projednali všechny naplánované aktivity a připravili se na společnou práci.

Záměrem našeho projektu je sbírat aplikace a digitální nástroje, které usnadní každodenní rodinný život. Chceme motivovat lidi k využívání digitálních nástrojů ve svém osobním životě a sledování aktuálních trendů. Například, když ženy po mateřské dovolené nastoupí zpět do práce, neměly by mít problém se vrátit do procesu díky znalosti moderních digitálních nástrojů.

Zvláště v některých životních situacích, jako bylo období covidu, roste přirozený zájem o digitální nástroje. Projekt "Women, families, careers - Digital solutions in adult learning" se snaží tuto rostoucí potřebu naplnit a poskytnout užitečné digitální nástroje pro zlepšení každodenního života rodin.

Jsme nadšené, že jsme se mohly spojit s našimi partnerskými organizacemi a pracovat na tomto projektu. Věříme, že společnými silami dosáhneme skvělých výsledků. Budeme pravidelně informovat o průběhu projektu a těšíme se na budoucí spolupráci s ostatními organizacemi