Skip to main content
aktualitaAWE příběhy

Suzi Harbi alias Zuzana Harbichová : “Hlavní myšlenkou je nebát se vzít život pevně do svých rukou”

Suzi Harbi alias Zuzana Harabinová

Akademie pro začínající podnikatelky (AWE) je určena na podporu žen, rozběhu jejich podnikání ale i sebevědomí. Zuzana se přihlásila s projektem, který také vede ženy k posílení sebevědomí a vzájemné podpoře. O čem její projekt je a jak nápad vznikl? To se již dozvíte v rozhovoru.

 

Suzi, o čem je váš projekt “Girlcast podcast”. Jaký je jeho cíl?

Jmenuji se Zuzana Harbichová, jsem certifikovaná koučka a podcasterka. Už přes dva roky tvořím Girlcast podcast, který je určen všem ženám, které chtějí pracovat na svém seberozvoji a své budoucnosti. Ráda tvořím obsah, který spojuje ženy a pomáhá jim nejen se sebevědomím, motivací, produktivitou a osobním rozvojem. Cílem mého projektu je v první řadě budovat podporující se a sebevědomou ženskou komunitu. Dále chci své komunitě nabízet koučovací služby, digitální produkty a do budoucna i komunitní merch. Věřím totiž, že pokud se budou ženy vzájemně podporovat a budou sebevědomé, dokážou si vybojovat lepší podmínky ve vztahu i zaměstnání. Tím se zlepší jejich finanční situace a kvalita života, což pozitivně ovlivní nejen jejich vlastní život, ale i celou naši společnost. Hlavní myšlenkou je nebát se vzít život pevně do svých rukou a vzájemně se podporovat a motivovat. 

 

Kdy vznikl Váš nápad?

Snažím se tvořit obsah a komunitu, ke kterým by si moje mladší já bývalo přálo mít před dvaceti lety přístup. Vím, že by to pozitivně ovlivnilo moje dospívání. Moje životní cesta by byla jednodušší a veselejší, kdybych měla v dospívání ty správné ženské vzory a podporu. Já sama se proto snažím inspirovat ostatní ženy k sebedůvěře, aby se nebály žít svůj život podle vlastních představ a pravidel. 

 

Co Vás motivovalo k tomu přihlásit se do Akademie? 

Chtěla jsem zjistit, jak nejlépe začít budovat úspěšný business. 

 

Co vnímáte jako hlavní přínos Vaší účasti v projektu AWE s ohledem na rozvoj Vašeho podnikání?

Získání cenných zkušeností od úspěšných žen podnikatelek a možnost seznámit se s úžasnými a odhodlanými ženami, které pracují na parádních projektech.

 

Je něco, v čem Vám účast v AWE otevřela oči (např. v důležitosti perfektně připraveného business plánu, v přístupu k cenotvorbě, marketingu apod.)?

Cenotvorba byla perfektní. Užila jsem si i mentoringu v rámci Equal Pay Day a pochopila, že bez business plánu to nepůjde. 

 

Děkujeme Suzi za rozhovor a přejeme hodně štěstí na její další podnikatelské cestě. 

 

Více informací o projektu Suzi Harbi najdete na:

Web, Linkedin, Facebook, Instagram, Spotify

 


Chcete se také zúčastnit příštího ročníku AWE? Dejte nám na sebe email a o jeho spuštění budete vědět jako první! ZDE 

AWE před třemi lety iniciovala americká vláda. V roce 2021 se studijní programy AWE objeví ve více než 75 zemích a otevřou tak cestu podnikání pro 70 000 žen! Business & Professional Women CR (BPWCR) byla vybrána jako první organizace, která tento projekt realizuje v České republice za podpory Velvyslanectví USA v ČR.

Program AWE byl vyvinut s cílem posílit ženy na celém světě, aby naplnily svůj ekonomický potenciál, vytvářet  podmínky pro zvýšení stability, bezpečnosti a prosperity pro všechny.

Zuzana Harbichová