Skip to main content
aktualitaHR Days 2021

Michaela Vágnerová: Co když je odpověď na Vaši otázku “respekt”?

By 5. 7. 202119 srpna, 2021No Comments

Mentorka: Michaela Vágnerová

Téma: Co když je odpověď na Vaši otázku "respekt"?

Mentoring: 6.10.2021   10:00 - 11:00

Michaela je profesionální koučka osobností, konzultantka a moderátorka rozhovorů „na úrovni“. Je členkou BPWCR a mentorkou. Její témata jsou například tady a teď – přítomný okamžik, work life balance, sebedůvěra, budování osobní značky. Svojí profesní dráhu věnovala vedení lidí a jejich rozvoji. Její současná specializace je v metodě somatického koučování, která jí umožňuje chápat témata koučování v hlubokých souvislostech a vnímat klienty celostně. Celostní přístup vidí jako zásadní ve všech životních etapách. Je jedinečná ve svém laskavém přístupu, empatii a lidskosti. Miluje svou rodinu, přátele, přírodu, ale také cestování, umění a kulturu. Radování se z maličkostí i objevování nových výzev ji naplňuje. Její největší inspirací je dcera Nicole.

Co když je odpověď na Vaši otázku "respekt"?

Zdá se, jako by životy mnohých z nás právě prošly velkým třeskem. Zatímco se usazuje prach, jsme postaveny před situace, myšlenky a emoce, na které u sebe nejsme zvyklé. Snažíme se řešit nové otázky pomocí starých a vyzkoušených vzorců, ale co když nové úkoly vyžadují i nové úhly pohledu? Že to zní jednodušeji, než to ve skutečnosti je? Proč? Kdo nám staví ty bariéry složitosti? A dovolujeme si vůbec jiné zkušenosti? Respekt je tím, co hledáme. Respekt sami k sobě a svým myšlenkám. Respekt k druhým a jejich zkušenostem.

Jak s laskavostí a respektem nalézt správné odpovědi a cestu se kterou souzníme, si povíme na společném setkání.  Těším se na Vás.

 

BPWCR je dlouholetou váženou partnerkou profesního veletrhu HR DAYS. Naše mentoringová zóna patří k nejvyhledávanějším. Je nám velkou ctí, že Vás i letos můžeme pozvat k mentoringovým stolům. Přijďte si popovídat nejen s HR profesionály na různá témata.