Skip to main content
AWE AkademiePozvánka

Slavnostní závěr prvního ročníku AWE 🗓

Naplánovaná událost AWE Akademie Pozvánka

Závěr prvního ročníku akademie AWE je již za dveřmi. Několik týdnů usilovné práce našich studentek se blíží ke svému naplnění. Studentky aktivně studovaly prostřednictvím prestižního programu DreamBuilder, který byl vyvinut Thunderbird School of Global Management Arizonské státní univerzity.

Během tří měsíců studentky prošly 13 online lekcí v angličtině, které doprovázely pravidelná týdenní setkávání s facilitátorkami, které jsou úspěšnými podnikatelkami a zároveň členkami organizace Business & Professional Women CR. Těchto rolí se ujaly Ingrid Šůrová, Bohdana Goliášová a Lenka Daňková.

Studentky procházely nejen programem DreamBuilder, ale zároveň tvořily i svůj podnikatelský plán, který je opět více přiblíží k realizaci jejich podnikatelského snu.

Součástí tohoto celosvětového certifikovaného programu je i soutěž o nejlepší projekt, který získá odměnu 50 000 Kč. Do odborné poroty, která rozhodne o výsledku, zasedne  Margareta Křížová, známa byznys mentorka, Lenka Šťastná, prezidentka Business & Professional Women CR a Jana Matoušková, viceprezidentka Business & Professional Women CR a odbornice na controlling. Jako nehlasující člen poroty bude přítomen i kulturní attaché Velvyslanectví USA Erik Black, který projekt do České republiky přivedl a velmi jeho průběh podporuje.

Závěrečné slavnostní předání certifikátů pro úspěšné absolventky proběhne v pondělí 14. 6. 2021 od 15 hod. v úžasných prostorách Rezidence Velvyslance USA v Praze v Petschkově vile, kde nám zároveň porota prozradí jména vítězek v soutěži o nejlepší projekt. Prezentace projektů proběhne ještě během dopoledne, a to v Americkém centru v Praze.

Celá slavnostní akce je pro uzavřenou společnost a na pozvání.

 

Chcete se také zúčastnit příštího ročníku AWE? Dejte nám na sebe email a o jeho spuštění budete vědět jako první! ZDE 

 

AWE před třemi lety iniciovala americká vláda. V roce 2021 se studijní programy AWE objeví ve více než 75 zemích a otevřou tak cestu podnikání pro 70 000 žen! Business & Professional Women CR (BPWCR) byla vybrána jako první organizace, která tento projekt realizuje v České republice za podpory Velvyslanectví USA v ČR.

Program AWE byl vyvinut s cílem posílit ženy na celém světě, aby naplnily svůj ekonomický potenciál, vytvářet  podmínky pro zvýšení stability, bezpečnosti a prosperity pro všechny. #AWEnergized #AWEinCzechia