Skip to main content
aktualitaAnchors for the Future

Prototyp vzdělávací hry poprvé v akci

By 18. 10. 2021No Comments

Ve středu 13. 10. 2021 jsme poprvé společně s dívkami ve věku okolo 13 let testovaly vzdělávací hru, která vznikla v rámci mezinárodního projektu Anchors for the Future. Atmosféra byla pracovní a zároveň jsme si užily spoustu zábavy.

Dívky se seznámily s konceptem hry, jejími pravidly, vzájemně se představily a začalo se hrát. Počáteční nesmělost se v průběhu postupně odbourávala, zvětšovala se touha po spolupráci a vzájemné pomoci s řešeními.

Díky této hře jsme si vysvětlily spoustu pojmů, u kterých si dívky nebyly jisté významem, jako například: silná vůle, smysl pro orientaci, sebevědomí nebo třeba silná motivace.

Po vítězném dokončení hry jsme získaly cennou zpětnou vazbu. Dívky by určitě uvítaly, aby byla hra delší, a nejvíce se jim líbilo, že pracovaly jako tým a mohly si vzájemně pomáhat s řešením situací, do kterých je hra zavedla.

Díky zpětné vazbě jsme se také dozvěděly, jaké změny by uvítaly a co konkrétně je moc nebavilo.

Všechny účastnice od nás dostaly jako poděkování malé kosmetické dárečky od firmy Rossmann.

Všem dívkám, které se prvního testování zúčastnily, moc děkujeme a těšíme se na další setkání, tentokrát již se staršími slečnami ve věku od 16 do 21 let. 

Uvidíme se opět v Magenta Experience Center, a to v pondělí 1.11. 18:00 - 19:00.