Skip to main content
aktualitaEqual Pay Day

Celý tým na Equal Pay Day? Proč ne ;-)

By 19. 10. 2021No Comments
Přípravy na Equal Pay Day 2022 jsou v plném proudu!

Abyste se naladili, přečtěte si velmi zajímavý rozhovor s Lenkou Šťastnou v časopise Naše Rodina. Řeč byla o mentoringu, o tom, proč #BPWCR podporuje ženy a jaký význam má ukazovat ženské vzory.
Zajímají vás čísla? Velký přehled informací o pay gap připravil pro Hospodářské noviny projekt 22 % K ROVNOSTI.
Projekt EPD odjel v září na Maltu, kde ho Lenka a Helena v rámci konferenčního programu mezinárodního projektu Smiling představily 14 zástupcům Evropských zemí. Úspěch? Rozhodně ano. V květnu budeme moci výstupy EPD prezentovat na posledním projektovém setkání v Praze.

Máte právě VY na starosti ve firmě HR?

Baví vás prohlubovat vztahy mezi zaměstnanci aktivitami, které obohatí jejich osobní rozvoj? Chcete originálně podpořit dynamiku vašeho týmu, zažít něco společně?

Objednejte emailem balíčky vstupenek 10+1 zdarma, 15+2 nebo 20+3 zdarma na Equal Pay Day za zvýhodněnou cenu Early Birds do konce roku. Je možné takto vyčerpat letošní budget na vzdělávání.

 

Přidejte se k firmám jako IKEA, MARS, Uniqa, ČEPS, Allianz, Rossmann, Synlab, Mondeléz, Mary Kay, Essox, DHL Supply Chain, GSK, které každoročně zapojují své aktivní ženy do teambuildingu na EPD.
Celý náš tým slaví a 💛 DĚKUJE ZA VAŠI DŮVĚRU!
Již desítky z Vás si objednaly své vstupenky. To nás nesmírně nabíjí a podporuje v naší práci, vizi a snech, že úspěch a práce sama na sobě je tou nejlepší investicí budoucnosti.