Skip to main content
aktualitaPraha 4

Mentoringové stoly pro Prahu 4 v roce 2022

By 29. 6. 202230 června, 2022No Comments

Chystáte se po rodičovské zpět do práce? Chcete řešit problémy v práci a potřebujete zpětnou vazbu od někoho dalšího? Chcete poznat nové lidi? Chcete sdílet, co Vás trápí, a popovídat si s někým, kdo řeší něco podobného? Potřebujete povzbudit, protože právě přemýšlíte o velké změně? 

V tom případě přijměte pozvání k mentoringovým kulatým stolům, které letos na podzim opět připravujeme ve spolupráci s Městskou částí Praha 4, a které povedou členky veřejně prospěšné organizace Business & Professional Women CR.

Nebojte, událost plná nepraktických formalit Vás nečeká, půjdeme rovnou k věci a podíváme se na to, co potřebujete a co Vás zajímá.

Setkání proběhnou v inspirativních prostorách Magenta Experiance Center (OC Arkády Pankrác), vždy v dopoledních hodinách (9.30 - 11.00 hod), v těchto termínech:

20. září, 15. listopadu a 6. prosince 2022

Témata jednotlivých setkání se připravují, máte o nějaké konkrétní zájem? Napište nám ho do přihlášky. 

Navíc se můžete zapojit 12. nebo 13. října do velké mentoringové zóny BPWCR v rámci 11. ročníku HR DAYS, pořádané pracovním portálem Profesia. Každý den můžete absolvovat až 6 mentoringů, jít si poslechnout další témata pracovního veletrhu, nebo aktivně oslovit společnosti, které zde vystavují. Vstupenku od nás dostanete zdarma.

Akce Vás zajímá, ale nemáte hlídání pro děti? Děti vám rády pohlídáme v dětském koutku ve spolupráci s profesionálkami z Baby Office. Malé děti mohou spinkat v kočárku. 

Setkání jsou zdarma pro všechny ženy z Prahy 4 díky finanční podpoře Městské části Praha 4. Pro ostatní za symbolický poplatek 200,-/setkání.

Připojit se můžete i do naší Facebookové skupiny, která vznikla na popud loňských účastnic.

Těšíme se na Vás