Skip to main content
aktualitaDigital Education EnterpriseProjekty

25.+26.5.2022 1. Transnational meeting projektu Digitalization Education Enterprise

By 21. 6. 202218 července, 2022No Comments

Sofie, 25. + 26. květen 2022

Po online úvodních setkáních se partneři projektu Digitalization Education Enterprize konečně mohli osobně setkat ve slunném Bulharsku v hlavním městě Sofie. Důležitým faktorem setkání bylo seznámení se navzájem, říct si jaké jsou oblasti působnosti partnerů, zákaznické portfolio každého z nich a příležitosti pro rozvoj.

Naše aktivní členky Ingrid Šůrová a Eva Primus Kovandová se s radostí zapojily do projektu, představily celou organizaci BPWCR a její současné využití digitalizace.

Spolek Business and Professional Women používá mnoho obvyklých digitálních nástrojů od CRM platformy, hromadného e-mailingu až po reportovací manažerský systém interní komunikace. Zoom, videa, podcasty apod. jsou běžnou součástí našeho života.

To vše uspíší nástup projektu Digitalization Education Enterprise. Vzhledem k tomu, že i my se nestále edukujeme a vyvíjíme, musíme přijímat nové příležitosti, abychom nadále mohli být vyhledávaným partnerem mnoha aktivit a úspěšnou organizací pro naše členky a členy.

Co jsme v Sofii měly příležitost vidět? Prezentaci modelů k transformaci firmy pro neformálního vzdělávání do digitální podoby s využitím Obchodního modelu Canvas. Názorné příklady implementace a použití ve firmách ukázaly partnerům nové pohledy na zapojení do projektu a současně uchopení inovace ve vlastním systému práce a vzdělávání.

Čeká nás dvouletá společná a velmi zajímavá práce, partneři projektu jsou zkušení digitální uživatelé a už teď víme, že se naučíme jak digitalizovat naši organizaci, co to znamená a jak na to. Držte nám palce, rády vám pak pomůžeme s digitalizaci Vaši firmy 🙂

Projekt můžete sledovat na našich webových stránkách v sekci Projekty.

Máte chuť se zapojit? Napište nám 🙂

Program: Erasmus+ KA220-ADU-Cooperation partnerships in adult education

Projekt: Digital transformation: from adult-education institution to Digital Education Enterprise

Číslo: 1BG01-KA220-ADU000026986

Období: 11/2021–10/2023

Partneři:

SBC SCHOOL OF BUSINESS COMPETENCES LTD. Bulharsko

MOBILIZ BILGI VE İLETIŞIM TEKNOLOJILERI A.Ş. Turecko

INSTITUTO TECNOLOGICO DE CANARIAS, S.A. Španělsko

DOREA EDUCATIONAL INSTITUTE WTF Kypr

BUSINESS & PROFESSIONAL WOMEN CR, Z.S Česká republika