Skip to main content
aktualitaAWE Akademienapsali-o-nas

Lenka Šťastná: Oči mi otevřelo kouzlo obyčejné správně položené otázky

By 17. 5. 20223 srpna, 2022No Comments

Lenka Šťastná o sobě říká, že je koučka s duší personalisty a potřebou neustále sebe i druhé posouvat směrem k jedinečnosti a spokojenosti. Má za sebou pedagogické vzdělání, vzdělání v oboru managementu, koučovací výcvik a 14 let praxe v korporátu se zkušeností jako specialista i manažer. 

 

Ve svém podnikání, které považuje za neocenitelnou zkušenost a možnost osobního rozvoje, se věnuje osobnímu koučinku a seminářům pro veřejnost. S cílem povznést své podnikání na další úroveň, se přihlásila do 1. ročníku projektu Akademie pro začínající podnikatelky AWE. 

 

Co pro ni bylo impulsem k rozjetí vlastního podnikání a jak jí účast v AWE pomohla v jeho dalším rozvoji? Nejen na tyto otázky odpovídá v rozhovoru publikovaném na portálu Flowee.cz.

 

PŘEČÍST CELÝ ROZHOVOR

 

Před čtyřmi lety začala americká vláda prostřednictvím svých Velvyslanectví nabízet AWE s ambicí podpořit ženy na celém světě, aby naplnily svůj ekonomický potenciál.  Jeho cílem je prostřednictvím posílení postavení žen vytvářet podmínky pro zvýšení stability, bezpečnosti a prosperity nás všech.

 

#AWEinCzechia #AWEnergized