Skip to main content
aktualita

Jak investují ženy? Tipy jsme sdílely s Newstreamem v Moseru

Nebát se a začít investovat. Klidně jen se stokorunami pravidelně ukládanými do fondů, jinak jim hrozí velké problémy zejména v pokročilejším věku, kdy jim státní penze nedokáže pokrýt i běžné výlohy. Tak by měly začít investovat ženy podle zkušených investorek z mikropanelu Andrey Ferancové Bartoňové (Espira), které se zúčastnily prvního setkání vznikajícího klubu československých žen, pořádané byznysovým portálem newstream.cz.

Business & Professional Women CR jako odborná partnerka setkání na téma „Ženy jako investorky: Jak ochránit své peníze“ pozvala hostky z řad firemních členů a partnerů. Své tipy a finanční predikce tak mohla sdílet třeba Helena Horská (RB), Michaela Prajerová (PMI), nebo Libuše Kyzlinková (GSK).

Kdo investuje, neustále se učí a dozvídá nové věci o světě. A konečně svými investicemi může také zlepšovat svět kolem sebe a mít z toho dobrý pocit. I to by mohla být jedna myšlenka proč začít právě teď. Největším problémem bývá najít čas na zjištění informací a pak už jen první skok.

Kam investovat, proč investovat a že je nutné začít hned se dozvíte v celém článku z newstream.cz.