Skip to main content
aktualitaHR Days 2021

Lenka Šťastná: Větší zapojení žen zlepšuje ziskovost firem

Lenka Šťastná
Prezidentka Business & Professional Women CR

Téma: Větší zapojení žen zlepšuje ziskovost firem

Na stánku BPWCR: 6. a 7. 10. 2021   9:30 - 16:30

17 let zastávala vrcholové manažerské pozice v bankovním sektoru, působila v představenstvech a dozorčích radách v průmyslových společnostech a 12 let vytvářela a řídí projekty, které pomáhají jiným ženám zajistit ekonomické jistoty a najít vhodné uplatnění na trhu práce i v podnikání. Největším projektem je kampaň spojená s konferencí Equal Pay Day.
Od založení organizace BPWCR v roce 2010, pomocí projektů a aktivit podporuje ženy v kariéře a téma rovného postavení žen ve společnosti. Dnes vede respektovanou organizaci s mezinárodním přesahem.

Zajímá vás postavení žen v práci? Co může přinést větší zapojení žen do rozhodovacích pozic právě vaší organizaci? Uvažujete o podpoře žen ve vaší společnosti? To jsou otázky, na které vám Lenka ráda odpoví.

 

BPWCR je dlouholetou váženou partnerkou profesního veletrhu HR DAYS. Naše mentoringová zóna patří k nejvyhledávanějším. Je nám velkou ctí, že Vás i letos můžeme pozvat k mentoringovým stolům. Přijďte si popovídat nejen s HR profesionály na různá témata.