Skip to main content
aktualitaPraha 4

Kde mám ty kontakty?

By 15. 11. 2022No Comments

V úterý 15. listopadu, v den, kdy by se mlha dala krájet, na symbolický Evropský den rovného odměňování, jsme se opět sešly u kulatého stolu v rámci projektu zaměřeného na podporu žen chystajících se “Po rodičovské do práce”, který organizujeme ve spolupráci s MČ Praha 4.

Setkáním na téma "Jak je důležité tvořit vlastní sítě" nás provedla členka #BPWCR Markéta Stanová, která se dlouhodobě věnuje investicím do nemovitostí, poradenské činnosti, cenovým mapám a statistikám prodeje nemovitostí, územním plánům a inženýringu. Živá debata u stolu se točila okolo toho, jak a kde nové kontakty získat, jak si vést jejich agendu a hlavně, jak kontakty udržet aktivní.

Kde s kontakty začít? Jaké kontakty mám už teď k dispozici? Jak a kde se propojit s dalšími? Jaké akce využívat a jak si vybrat ty, které pro nás budou nejvíce užitečné? No a v neposlední řadě, jak si kontakty budovat, udržet si je a jak nastavit komunikaci?

Všechny tipy jsme společně sdílely v rámci speed mentoringové hodiny a vybraly jsme pro vás několik postřehů:

  • Jak začít? Otevřete mobil.
  • Když se s někým potkáte, udělejte si ke kontaktu poznámku (kde, proč a co)
  • Efektivita networkingových akcí závisí na tom, co nabízíte. Vybírejte si, které jsou pro vás a vaše podnikání užitečné.
  • Na sítích se přibližte svým sledujícím, ať spojí vaši osobu s vaší značkou.

Během setkání se ženy rovnou propojovaly, začaly vznikat nové nápady a snad i budoucí spolupráce na společných aktivitách.

TIP!  Natrénujte si elevator speech. Představení ve dvou minutách vám usnadní navazování vztahů, nebudete muset na místě přemýšlet co konkrétního vypíchnout z vašich aktivit a budete působit profesionálně. Na každou akci si můžete tuto sebeprezentaci přizpůsobit tomu, s kým se na akci potřebujete potkat.

Chcete se k nám příště přidat? Registrujte se na poslední setkání letošního ročníku:
6.12. s Lenkou Kouskovou na téma "Sebeúcta, sebehodnota…malé změny, velké účinky"