Naplánovaná událost ical Google outlook aktualita Pozvánka Praha 4
Magenta Experience Center, OC Arkády Pankrác Mapa

Jak je důležité tvořit vlastní sítě

Mnohdy si neuvědomujeme, jaký poklad se skrývá v lidech, které kolem sebe máme. Setkávání a seznamování se s novými lidmi je důležitější, než si myslíme. Nikdy nevíme, koho potkáme a čím si navzájem můžeme být nápomocni. Nejen po pracovní stránce, ale i v navazování nových přátelství.
Proč jsou kontakty v dnešní době tak důležité? Jak a kde navazovat nové, jak je udržovat a správně využívat?
O tom všem si budeme povídat u mého mentoringového stolu. Těším se na vás
 
Vystudovala jsem VŠ dopravní, ale celý život se zajímám o nemovitosti. Kam přijedu, tam se dívám co se prodává. Mám zkušenosti s prodeji v USA na Floride, v Řecku na Krétě. Již v roce 2001 jsem byla spolumajitelkou společnosti zabývající se inženýrskou činností ve výstavbě a investicemi do stavebních pozemků. V současnosti prodávám nemovitosti ve společnosti REMAX, kde poskytuji nadstandardní servis v rámci České republiky – prodej nemovitosti od A do Z. Dále se věnuji poradenské činnosti při koupi nemovitosti, cenovým mapám a statistikám prodeje nemovitostí, územním plánům, inženýringu.
 
 
Díky finanční podpoře Městské části Praha 4 mohou ženy z Prahy 4 setkání absolvovat zdarma. Hosté z jiných pražských částí za symbolický poplatek 200,-. Těšíme se na vás.
 
Tags:

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště