Skip to main content
Empowering Women 6Pozvánka

12.1.2024 MENTORING V UNIQA PROJEKTU EMPOWERING WOMEN MENTORING 6 🗓 🗺

By 22. 9. 20239 října, 2023No Comments
Naplánovaná událost Empowering Women 6 Pozvánka
UNIQA pojišťovna, a.s., 810/136, Evropská, Vokovice, Hlavní město Praha, Praha, 160 00, Česko Mapa

Ucelený vzdělávací projekt Empowering women mentoring pro talentované ženy z firem, které jsou nově na manažerské pozici nebo se na manažerskou roli připravují, s využitím oblíbené metody speed mentoring.

KDY: 12.1.2024
KDE: UNIQA, Evropská 810/136, 160 12 Praha 6

Téma: Tým je klíčem k úspěchu každého leadera.

I ten nejlepší jedinec má v porovnání s kvalitním týmem menší potenciál. Je-li tým dobře poskládaný, schopnosti, dovednosti a znalosti jeho členů se násobí. Proto je úkolem číslo jedna pro každého manažera sestavit a udržovat motivovaný tým kolegů a pečovat o něj. Bude-li manažer správně delegovat, důvěřovat a dávat lidem v týmu přiměřenou samostatnost a odpovědnost, budou ho kolegové na oplátku podporovat a vykazovat užitečnou iniciativu. A z manažera bude leader!

Přijďte pobesedovat o to, co v praxi funguje a jak dosáhnout díky loajálnímu týmu úspěchu.

Lucie Urválková_UNIQA_1
MENTORKA: LUCIE URVÁLKOVÁ, MÍSTOPŘEDSEDKYNĚ PŘEDSTAVENSTVA A CFO POJIŠŤOVNY UNIQA

Lucie profesně vsadila na odvětví financí. Aktuálně pracuje v pozici CFO finanční skupiny UNIQA v ČR i v SR s bezmála 3 miliony klientů v pojištění, penzích a investicích. Řídí tým okolo 200 lidí. Spravuje aktiva společnosti ve výši přes 200 miliard korun.

Lucie je cílevědomá a houževnatá žena. Nestydí se za své ambice a říká: „Nedostala jsem nic zadarmo, vše jsem si musela poctivě odpracovat.“ Člověk si podle ní musí zvyknout na každodenní opouštění komfortní zóny a koukat stále dopředu. Součástí úspěchu nejsou vzpomínky na minulost.
V uplynulých letech byla opakovaně zařazena mezi Nejvlivnější ženy Česka podle měsíčníku Forbes, letos byla oceněna titulem Manažerka roku 2022 v soutěži pořádané Českou manažerskou asociací (ČMA).
Lucie žije bohatý osobní a rodinný život. Většinu času věnuje s partnerem jejich synovi. „Společné chvíle mi přináší novou energii,“ říká. Věnuje se i dalšímu vzdělávání. Zkusila už tvůrčí psaní, letos zdokonalovala angličtinu na kurzu ve Velké Británii. Ráda si zahraje golf, anebo se vypraví na skialpech na nějaký pořádný kopec.

Téma: Podpora mezi ženami a v čem to máme jinak než muži.
leona-schovancova
MENTORKA: LEONA SCHOVANCOVÁ, INTERIM A PROJEKTOVÁ MANAŽERKA

Leona Schovancová patří mezi zkušené odborníky v oblasti zákaznického servisu a obchodu. Má za sebou řadu úspěšně realizovaných projektů především v energetických společnostech. Po mnoha letech na manažerských pozicích ve velkých nadnárodních korporacích je nyní na volné noze a poskytuje svoje služby jako interim & projektová manažerka. Aktivně předává své zkušenosti dál také formou mentoringu. V rámci postgraduálního studia ekonomie a managementu se zaměřila na problematiku lidských zdrojů, zejména motivaci, řízení výkonnosti a hodnocení zaměstnanců. Protože bez správných lidí, sehraného a motivovaného týmu nelze dosáhnout skvělých výsledků.