Skip to main content
Empowering Women 6Pozvánka

12.1.2024 MENTORING VE Philip Morris PROJEKTU EMPOWERING WOMEN MENTORING 6 🗓 🗺

By 22. 9. 202315 prosince, 2023No Comments
Naplánovaná událost Empowering Women 6 Pozvánka
2097/10, Karlovo náměstí, Nové Město, Hlavní město Praha, Praha, 120 00, Česko Mapa

Ucelený vzdělávací projekt Empowering women mentoring pro talentované ženy z firem, které jsou nově na manažerské pozici nebo se na manažerskou roli připravují, s využitím oblíbené metody speed mentoring.

KDY: 12. ledna 2024
KDE: Philip Morris, Karlovo nám. 2097, 120 00 Nové Město

Téma: Co nám brání říct si o peníze?
Barbora Týrová (1)
MENTORKA: Barbora Týrová, Manager Cluster RRP Engagement, Philip Morris

Do PMI jsem nastoupila do marketingového oddělení před 4 roky po předchozích zkušenostech v mezinárodních FMCG společnostech, s hlavním zaměřením na marketing.

Mám zde na starosti strategii marketingových spotřebitelských aktivit zaměřených na podporu našich bezdýmných výrobků – jako např. festivaly, HoReCa aktivace, marketingové akce v našich prodejnách a komunikaci benefitů našich výrobků.

Ráda pracuji v prostředí, které podporuje týmovou spolupráci, rozvíjí individuální talenty a umožňuje mezinárodní kariéru.

Téma: 5+1 klíčových dovedností lídrů budoucnosti

Dovedností lídrů je celá řada. Neustále je na čem jako lídr pracovat, v čem se zdokonalovat. Řadu let jsem pracovala na manažerských pozicích a vedla mezinárodní projekty. Pro tento krátký formát mentoringu jsem vybrala 5+1, z mé praktické zkušenosti, zcela zásadních dovedností: naslouchání, (sebe)reflexe, učení, nechat druhé zářit, mentální zdraví a způsob myšlení (mindset).

Nečekejte instantní návod, ale spíš podnět ke společné diskusi a zamyšlení nad konkrétními poznatky, které můžete ihned zavést do vaší praxe.

MENTORKA: EVA WEBEROVÁ, KOUČKA, MENTORKA A LEKTORKA ÚSPĚŠNÉHO LEADERSHIPU

Manažeři a lídři si kromě ryze ekonomických otázek kladou otázky, jak zlepšit fungování týmů, jak si udržet energii, když je toho moc, nebo jak skloubit svoji náročnou manažerskou roli s časem pro rodinu a pro sebe. Těmto tématům se věnuji ve svých programech Tým jedna báseň, Skutečný leadership i při individuálních spolupracích s lidmi ve vedoucích pozicích.

Jakou ZMĚNU chcete kolem sebe vidět a prosadit?

Ráda bych kolem se sebe viděla více skutečných, inspirativních lídrů, kteří jsou přínosem nejen pro firmy, ale i pro společnost jako takovou.