Skip to main content
Empowering Women 6Pozvánka

16.2.2024 MENTORING V Perfect Canteen Filipa Sajlera PROJEKTU EMPOWERING WOMEN MENTORING 6 🗓 🗺

By 22. 9. 202310 února, 2024No Comments
Naplánovaná událost Empowering Women 6 Pozvánka
2772/1, náměstí Junkových, Britská čtvrť, Stodůlky, Hlavní město Praha, Praha, 155 00, Česko Mapa

Ucelený vzdělávací projekt Empowering women mentoring pro talentované ženy z firem, které jsou nově na manažerské pozici nebo se na manažerskou roli připravují, s využitím oblíbené metody speed mentoring.

KDY: 16. února 2024
KDE: Perfect Canteen Filipa Sajlera, VEGEt Cowork, Nám. Junkových 2772/1, 155 00 Praha 13 - Stodůlky

Téma: Můj potenciál

Mile dámy, každý člověk má šanci se prosadit, splnit si svoje sny a ukázat své silné stránky. A co se slabými stránkami ? Můžeme je zlepšit?
Na tuto otázku a na následující otázky se těším až si na ně společně odpovíme:
Jaký je můj potenciál? Kdo o něm ví? Jak s nim pracuji? Můj cíl?
Žádné obavy, vše jde když se chce. Těším se na vás

Gabriela_Kahounova
MENTORKA: GABRIELA KAHOUNOVÁ,
GROUP PEOPLE & CULTURE DIRECTOR HOPI HOLDING

Gabriela zastává pozici HR Group ředitelky v přední firmě HOPI HOLDING, a to s více než dvacetiletou zkušeností v oblasti lidských zdrojů. Její hluboký vhled do logistiky a výroby jí umožňuje mít plný přehled o celém spektru lidských zdrojů, jak říká od A do Z.

Její skutečnou vášní je vytváření strategických cílů firmy, které jdou ruku v ruce s budováním pozitivního Employer branding a prováděním účinného HR marketingu. Kromě toho se věnuje i efektivní komunikaci a neustále se snaží najít způsoby, jak zlepšit pracovní prostředí a vztahy v HOPI HOLDING.

Gabriela má svou práci skutečně v srdci a stala se pro ni víc než jen povinnosti – je to koníček, který ji naplňuje. Její zájem o psychologií ji inspiruje k tomu, aby se věnovala koučinku a mentoringu, a tak pomáhala ostatním dostáhnout svého plného potenciálu.

Téma: Ambassadoring, sebevědomí a propagace značky aneb marketing společnosti není záležitostí jen marketingového oddělení
  • Co znamená osobní brand alias značka?
  • Význam osobní značky pro manažery, komunikace hodnot
  • Rozvoj sebevědomí a jeho vliv na propagaci brandu
  • Základní kameny vašeho brandu, soulad v rámci organizace – opravdu věřím?
  • V čem jsem silná a v čem mám prostor ke zlepšení?
  • Jak být autentická na sociálních sítích
  • Případová studie úspěšného ambassadoringu
MENTORKA: SOŇA RAMPULOVÁ
MANAŽERKA MARKETINGU A PR, PRK PARTNERS S.R.O. ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ

Jmenuji se Soňa Rampulová, pocházím z Bratislavy a marketingem se zabývám již přes dvacet let. V současné době šestým rokem vedu marketingové a PR oddělení advokátní kanceláře PRK Partners, která má významný mezinárodní přesah. Před hodně lety jsem začínala jako eventová specialistka ale postupně jsem si zamilovala PR a brand marketing, které dosuď vnímám jako svoji srdeční záležitost. Profesní život mě naučil, jak důležité je pracovat na tom, aby zaměstnanci byli jedním z nástrojů úspěšného brand marketingu a proto je to pro mě jedna z cest, kterou se snažím u nás jít. Nedávno jsem založila Next Generation Legal Business Club, ve kterém společně s kolegy propojujeme profesionály napříč různými odděleními včetně mentoringu a dalších vzdělávacích akcí.

Jsem vděčná, že se v životě mohu věnovat práci, která je současně i moji vášni. Protože bez vášně se dle mého názoru marketing dělat nedá.