Skip to main content
Empowering Women 6Pozvánka

16.2.2024 MENTORING V Perfect Canteen Filipa Sajlera PROJEKTU EMPOWERING WOMEN MENTORING 6 🗓 🗺

By 22. 9. 202316 října, 2023No Comments
Naplánovaná událost ical Google outlook Empowering Women 6 Pozvánka
2772/1, náměstí Junkových, Britská čtvrť, Stodůlky, Hlavní město Praha, Praha, 155 00, Česko Mapa

Ucelený vzdělávací projekt Empowering women mentoring pro talentované ženy z firem, které jsou nově na manažerské pozici nebo se na manažerskou roli připravují, s využitím oblíbené metody speed mentoring.

KDY: 16. února 2024
KDE: Perfect Canteen Filipa Sajlera, VEGEt Cowork, Nám. Junkových 2772/1, 155 00 Praha 13 - Stodůlky

Téma: Můj potenciál

Mile dámy, každý člověk má šanci se prosadit, splnit si svoje sny a ukázat své silné stránky. A co se slabými stránkami ? Můžeme je zlepšit?
Na tuto otázku a na následující otázky se těším až si na ně společně odpovíme:
Jaký je můj potenciál? Kdo o něm ví? Jak s nim pracuji? Můj cíl?
Žádné obavy, vše jde když se chce. Těším se na vás

Gabriela_Kahounova
MENTORKA: GABRIELA KAHOUNOVÁ,
GROUP PEOPLE & CULTURE DIRECTOR HOPI HOLDING

Gabriela zastává pozici HR Group ředitelky v přední firmě HOPI HOLDING, a to s více než dvacetiletou zkušeností v oblasti lidských zdrojů. Její hluboký vhled do logistiky a výroby jí umožňuje mít plný přehled o celém spektru lidských zdrojů, jak říká od A do Z.

Její skutečnou vášní je vytváření strategických cílů firmy, které jdou ruku v ruce s budováním pozitivního Employer branding a prováděním účinného HR marketingu. Kromě toho se věnuje i efektivní komunikaci a neustále se snaží najít způsoby, jak zlepšit pracovní prostředí a vztahy v HOPI HOLDING.

Gabriela má svou práci skutečně v srdci a stala se pro ni víc než jen povinnosti – je to koníček, který ji naplňuje. Její zájem o psychologií ji inspiruje k tomu, aby se věnovala koučinku a mentoringu, a tak pomáhala ostatním dostáhnout svého plného potenciálu.

Téma: Já, sebevědomí a moje značka
  • Co znamená osobní brand alias značka?
  • Kdo jsem?
  • Generace lomítek.
  • Základní kameny vašeho brandu, soulad v rámci organizace – opravdu věřím?
  • V čem jsem silná a v čem mám prostor ke zlepšení?
  • Jak být autentická.
  • Zranitelnost.
Lenka Helena Koenigsmarkova EW6web
MENTORKA: LENKA HELENA KOENIGSMARK
MARKETINGOVÁ ŘEDITELKA SPOLEČNOSTI MATTEL

Jmenuji se Lenka Helena Koenigsmark a víc jak deset let jsem pracovala jako marketingová ředitelka společnosti MATTEL pro ČR, SR a HU a také pro LEGO ČR. Mimo marketing a PR se léta věnuji oblastem jako je Diverzita a inkluze a také CSR jak v rámci firem, tak také co to znamená pro jednotlivce. Jako matka těžce postiženého dítěte vím z první ruky, co tato témata znamenají a snažím se je zviditelňovat ve veřejném prostoru. A to nejen jako influencer na sociálních sítích (kde například na Instagramu sleduje můj blog téměř 12 tisíc lidí, tak také na LinkedINu a Facebooku. Loni jsem kandidovala do Senátu na Praze 6 s tématem podpory handikepovaných, seniorů a také žen v politice. S nulovou podporu stran jsem získala více jak 10%, dalo by se říct přímo z ulice. Mimoto často prezentuji na konferencích, hovořila jsem loni na TEDxUNYP, VOGUE live konferenci nebo letos v rámci akcí Czechitas, Sustainability Summit či Deloitte. Založila jsem před třemi měsíci spolek CZEWIS, který se zasazuje o zvýšení počtu žen ve vedoucích funkcích ve sportu, a také jsem zakladatelkou Dobrodějny, což je místo, kde nabízíme víc jak rok humanitární pomoc uprchlíkům, fungujeme třikrát týdně a obsloužíme cca 500 lidí za týden.