Skip to main content
Empowering Women 6Pozvánka

16.2.2024 MENTORING V ESSOX PROJEKTU EMPOWERING WOMEN MENTORING 6 🗓 🗺

By 27. 9. 20239 února, 2024No Comments
Naplánovaná událost Empowering Women 6 Pozvánka
557/10, Drtinova, Smíchov, Hlavní město Praha, Praha, 150 00, Česko Mapa

Ucelený vzdělávací projekt Empowering women mentoring pro talentované ženy z firem, které jsou nově na manažerské pozici nebo se na manažerskou roli připravují, s využitím oblíbené metody speed mentoring.

KDY: 16. února 2024
KDE: HUB společnosti Essox, Drtinova 557/10, 150 00 Praha 5-Smíchov

Téma: Důvěra a žárlivost mezi ženami

SPOLUPRÁCE = Rovné příležitosti, solidarita a podpora žen. Naplnění a definice společných cílů - prospěšnost, udržitelnost, dobrovolnictví. Speed mentoring jako nová forma osobního vzdělávání. Celoživotní vzdělávání.

AI, inovace, budoucnost, mysl 4.0. Jak zapojit ženy. Trendy, nápady a technologie.

foto-Lenka-HatasovaDSC_6103MN

MENTORKA: JANA HANUŠOVÁ, GENERÁLNÍ ŘEDITELKA SPOLEČNOSTI ESSOX

Jana Hanušová patří k nejvýše postaveným ženám v českém finančním byznysu. Je generální ředitelkou společnosti ESSOX, která patří k lídrům specializovaného financování v Česku. Na úrovni celé skupiny ESSOX zodpovídá také za rozvoj aktivit společnosti na slovenském trhu, v rámci skupiny Société Générale a Komerční banky, jejíž je ESSOX součástí, pak zasedá v dozorčích radách společnostíi ALD Automotive s.r.o a německých sesterských spolecností BDK a ALD Lease Finanz. Podle časopisu Forbes patří Jana mezi TOP 50 nejvlivnějších žen Česka.

Jana Hanušová se aktivně podílí na tvorbě legislativního rámce českého i evropského finančního trhu. Je předsedkyní představenstva České leasingové a finanční asociace a členkou představenstva Asociácie leasingových společnosti Slovenskej republiky. Zájmy českých a slovenských finančních institucí zastupuje ve vrcholném vedení evropských asociacích Eurofinas a Leaseurope.

Je absolventkou Fakulty sociálních věd na Univerzitě Karlově. Svou kariéru startovala v roce 1999 v Komerční bance. V letech 2000 až 2004 zde zastávala pozici vedoucí Řízení segmentů v rámci retailového bankovnictví, později po akvizici společnosti ESSOX skupinou Komerční banky se podílela na vytváření celkové koncepce společnosti ESSOX a formování její role v rámci skupiny. V roce 2006 se stala ředitelkou Marketingu ve společnosti Rusfinance Bank (součást Société Générale Russia). V roce 2010 se vrátila zpět do Komerční banky na pozici poradkyně generálního ředitele pro synergie v rámci Skupiny KB/SG, po necelých pěti letech pak převzala vedení společnosti ESSOX.

Jana Hanušová je známá svými aktivitami v oblasti vzdělávání dětí. V České republice je zakladatelkou projektu Společně bezpečně, Na Slovensku se podílí coby členka správní rady na rozvoji Dětské dopravní nadace.

Téma: Leadership a seberozvoj

Ráda bych rozproudila debatu a zjistila, jak si každá z účastnic představuje ideálního leadera? Sestavíme profil "ideálního" leadera.

Probereme rozdíl mezi "manage, coach a lead".

Kdy poznáme, že je ten pravý čas stát se leaderem?

Jaké soft a hard skills jsou potřeba a jaké je to řídit týmy v mezinárodním prostředí.

Ludányivá Marina

MENTORKA: MARIANA LUDÁNYIOVÁ, OBCHODNÍ ŘEDITELKA
Mezinárodní obchod, marketing, obchodní strategie, vstupy na zahraniční trhy, budování obchodních sítí, budování a rozvoj týmů. Toto jsou oblasti, ve kterých jsem aktivní přes více než 10 let a velmi mě naplňují a baví.
Mezinárodní prostředí mě lákalo od malička. V 18 letech jsem odešla do zahraničí. 5 let jsem žila v Maďarsku, kde jsem studovala na vysoké škole se zaměřením na Mezinárodní Marketing a Management. Během studia jsem měla možnost pracovat v Českém kulturním centru, pod velvyslanectvím České republiky. 6 let jsem žila ve Velké Británii, kde jsem pracovala a zároveň
absolvovala magisterské studium, obor European Policy and Management.
Přes 5 let jsem žila v Bratislavě, odkud jsem měla prostor zastřešovat obchod v oblasti zdravotnických pomůcek pro Čechy, Slovensko a Maďarsko.
Během mé kariéry jsem měla možnost získat zkušenosti na pozicích jako Sales Manager, Product Manager, Commercial Manager, General Manager, Business Director. Momentálně pracuji jako Business Director v nadnárodní společnosti, kde mám na starosti mezinárodní obchodní týmy a celkovou strategii obchodu.

No a mé moto?

“Život je jak horská dráha. Tak si sedni do první řady, zvedni ruce nad hlavu a užij si tu jízdu.”