Skip to main content
Empowering Women 6Pozvánka

15.3.2024 MENTORING V Raiffeisenbank PROJEKTU EMPOWERING WOMEN MENTORING 6 🗓 🗺

By 27. 9. 202311 března, 2024No Comments
Naplánovaná událost Empowering Women 6 Pozvánka
1716/2b, Hvězdova, Pankrác, Nusle, Hlavní město Praha, Praha, 140 00, Česko Mapa

Ucelený vzdělávací projekt Empowering women mentoring pro talentované ženy z firem, které jsou nově na manažerské pozici nebo se na manažerskou roli připravují, s využitím oblíbené metody speed mentoring.

KDY: 15. března 2024
KDE: Raiffeisenbank, Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4-Nusle

Téma: Worklife balance nebo blending?

MENTORKA: MICHAELA KUBÝOVÁ, Head of Internal Audit, Raiffeisenbank

Michaela je v Raiffeisenbank zodpovědná za strategii auditu, řízení auditních projektů a komunikaci výsledků auditu v rámci banky i skupiny. Je aktivní v Českém Institutu Interních Auditorů a Radě pro veřejný dohled nad auditem. Působí jako mentorka a koučka.

Ke koučování ji přivedly zkušenosti z manažerské práce a chuť zařadit do svého života další rozměr práce s lidmi. Dlouholetá manažerská praxe spolu s výchovou tří dětí ji přivedly k přesvědčení, že pokud člověk ví, co chce, dochází k využití vlastního potencionálu a tím i k dosažení osobní spokojenosti. Baví ji být s lidmi a pomoci jim v tomto procesu prostřednictvím koučovacích technik.

Téma: Leadership budoucnosti

Jak chci, aby mě chápali ostatní a jak s nimi kvalitně komunikovat? Budeme si povídat o: Nálada a vztahy v týmu. Jak pracovat s lidmi, kteří jsou odlišní než vy - diverzita, inkluze, multikulti. Pozitivní výrazy, mezilidské vztahy. Jak motivovat lidi v době změny hodnot. Umění argumentace, vyjednávání a zpětná vazba.

MENTORKA: KATEŘINA NOVOTNÁ, HR ŘEDITELKA KONE INDUSTRIAL – KONCERN S.R.O.

Posledních 15 let se Kateřina věnuje HR ze všech uhlů, má za sebou praxi z pozice Centre of Expertise, Business partnering, Shared services a také z výrobního závodu. Nyní se nad rámec uvedeného věnuje interní a externí komunikaci.
Cílem Kateřiny je prosazování empowerementu a rovnosti mezi všemi zaměstnanci a budování ED jak jednotlivců, tak firmy.
Miluje komunikaci s lidmi, je empatická a umí výborně naslouchat, zároveň je ale velmi strukturovaná, s vnitřní efektivitou a orientací se v problému. Nedělá ji problém pojmenovat obtížné věci, orientovat se v nelehkých situacích.