Skip to main content
Empowering Women 6Pozvánka

1.12.2023 MENTORING V DANONE PROJEKTU EMPOWERING WOMEN MENTORING 6 🗓 🗺

Naplánovaná událost Empowering Women 6 Pozvánka
2294/2, V Parku, Sídliště Chodov, Chodov, Hlavní město Praha, Praha, 148 00, Česko Mapa

Ucelený vzdělávací projekt Empowering women mentoring pro talentované ženy z firem, které jsou nově na manažerské pozici nebo se na manažerskou roli připravují, s využitím oblíbené metody speed mentoring.

KDY: 1. prosince 2023
KDE: Danone, V Parku 148 00/2294/2, Praha 11-Chodov

Téma: Můj potenciál

V rámci tohoto tématu se Jana bude soustředit na tyto body:

  • Můj potenciál, jak jej určit a využít.
  • Moje kariérní cesta, kariérní cesta v životě ženy. Definice mého cíle v kariéře.
  • Možnosti a cesty růstu. Co mě může posouvat/co mě posouvá?
  • Co mě motivuje, jak motivuji sebe a ostatní?
Jana Zámostná

MENTORKA: JANA ZÁMOSTNÁ, HEAD OF PLANT BASED CATEGORY PRO CEE REGION

Téma: Energie a kde ji vzít?

Sedíte ráno u voňavé kávy a přemýšlíte, kolik času a energie vám dnes zase vezme práce. Rády byste odešly dřív, ale to nejde, protože máte před sebou tolik úkolů! Během dne se na vás navíc budou valit další. Už pomalu začínáte obviňovat okolí, které za to za všechno může. Šéf, který na vás ty úkoly valí. Rodina, která si bez vás sama neporadí. Partner, který nemá pochopení a místo toho, aby pomohl, vám začne po tom celodenním maratonu večer ještě něco vyčítat. A k tomu všechny ty poučky o tom, jak se máte naučit říkat "ne", vymezit si hranice, nastavit priority. Ale kde na to vzít energii, když sotva chytáte všechny ty míčky, se kterými musíte žonglovat? Snad vám situaci zpřehlední malé cvičení. Během něj si naskicujete svůj vlastní obrázek, jak jste na tom s energií. Co vám ji dává a co vám ji bere. Proč? Co z toho můžeme a co nemůžeme ovlivnit.

Pinkavová Jirkovská Radmila web
MENTORKA: RADMILA PINKAVOVÁ JIRKOVSKÁ, EXPERIENCED HR DIRECTOR A AGILE COACH

Už během dospívání jsem pochopila, že ke spokojenosti potřebuji změny, nové impulzy, prolínání osobního a pracovního života a rychlé střídání práce a koníčků. Skloubit tuto náročnou povahu s profesí a rodičovstvím byla velká výzva. Naštěstí jsem dostala příležitost pracovat celých dvaadvacet let své profesní kariéry v TV Nova, kterou lze označit bez přehánění za prostředí změny. A tak se splnil můj profesní sen a zároveň bylo zaručeno, že se nebudu nudit. Část energie a času jsem vedle své profesní kariéry věnovala dalším soukromým a neziskovým projektům. Stala jsem se profesionální koučkou, mentorkou, ambasadorkou agility a konzultantkou. Poslední rok věnuji svou energii rozvoji své tvořivosti a cestování. Jsem hrdou maminkou konceptuálního šperkaře a alchymisty Daniela Jirkovského, jehož tvorbu mám tu čest celých šestadvacet let jeho života obdivovat a podporovat.

Motto: "To jsem nikdy nedělala, to mi půjde."