Skip to main content
Empowering Women 6Pozvánka

20.10.2023 Mentoring v GasNet projektu Empowering Women Mentoring 6 🗓 🗺

Naplánovaná událost Empowering Women 6 Pozvánka
855/68, Prosecká, Prosek, Hlavní město Praha, Praha, 190 00, Česko Mapa

Ucelený vzdělávací projekt Empowering women mentoring pro talentované ženy z firem, které jsou nově na manažerské pozici nebo se na manažerskou roli připravují, s využitím oblíbené metody speed mentoring.

KDY: 20. října 2023
KDE: GasNet s.r.o., Prosecká 855/68, 190 00 Praha 9-Prosek, budova C (doporučujeme dopravu metrem, stanice metra je přímo u budovy).

Téma: Tvůrčí a spolupracující tým na dálku

🚀 Připojte se k mému mentorovacímu programu. ✨ Co se naučíte?

* Technologie na dálku: Jaké nástroje a aplikace jsou nejlepší pro efektivní a plynulou spolupráci na dálku.
* Zlatá pravidla na dálku: Jak nastavit jasná a účinná pravidla, která podporují transparentnost, důvěru a efektivitu.
* Osobní vs. online: Rozpoznat situace, kdy je lepší se setkat osobně, a jaké činnosti je vhodné řešit online.
* Osobní vztahy na dálku: Jak si udržet osobní a blízké vztahy s kolegy, i když pracujete z různých míst?

Petra Vrbová
MENTORKA: PETRA VRBOVÁ, HEAD OF PROCUREMENT AT GASNET CZ

🌐 Jste-li členem týmu pracujícího na dálku nebo se na takový styl práce připravujete, tento mentoring je pro vás. Nasdílím s vámi své několikaleté zkušenosti s prací na dálku, aby váš tým mohl být ještě silnější a úspěšnější.

Přes 20 let se pohybuji v oblasti Nákupu zboží a služeb a neustále se musím přizpůsobovat změnám trhu, změnám uvnitř společnosti.  Vedla jsem několik změnových projektů, kde nejdůležitější roli hrála motivace lidí. Bez podpory ostatních se změny dělají špatně. Ráda se s Vámi o své zkušenosti podělím.

Téma: Autentický leadership

„V práci každého leadera, ať týmového či projektového, hraje autenticita klíčovou roli. Nevěřím tomu, že titul určuje inteligenci člověka. Nevěřím ani na škatulkování lidí vypočítáním jejich IQ. V co věřím je, že každý z nás vyniká svým jedinečným a originálním způsobem. Každý má svůj osobitý podpis, který se odráží v autenticitě.“
Autenticita je stav, ve kterém daná osoba prochází neustálým sebepoznáním a komunikuje tento stav i do svého okolí. Autenticita zahrnuje charakteristiky jako vysoká míra důvěryhodnosti, upřímné chování a skutečný zájem.

Pavla Hanish MARS
MENTORKA: PAVLA HANISCH, HR PROJECT MANAGER PRO ČESKO, SLOVENSKO, MAĎARSKO A RUMUNSKO, MARS.

Pavla má více než deset let zkušeností z různých HR rolí v mezinárodním prostředí se zaměřením na HR Business Partnering, projektový management a řízení organizačních změn. V současné době působí jako HR projektová manažerka pro země střední Evropy ve společnosti Mars. Ve své práci projektové manažerky se soustředí na téma změny a jejího vlivu na zaměstnance, manažery, celou společnost a její kulturu. V každodenní práci je pro ní nejdůležitější autentické chování. Jak říká: „Dříve jsem si v mém životě neuvědomovala důležitost autentického chování – jak mé osoby tak ostatních lidí kolem. Ale po čase jsem přišla na to, jak zásadní autentický leadership je. Snažím se ho proto u sebe neustále zdokonalovat a pomáhat druhým ho najít a posílit. Autentický leadership je pro mě vnitřní kompas a klíč k úspěšnému vedení sebe i druhých.“

Pavla je velkou zastánkyní flexibilního a hybridního způsobu práce. I díky tomu dokázala skloubit profesní kariéru a roli matky a byla schopná se vrátit do práce po 6 měsících mateřské dovolené.