Skip to main content
aktualitaEqual Pay Day

EPD – Vstupenka & Teambuilding

Přijďte si užít netradiční teambuilding na akci Equal Pay Day. Zvolit můžete jen sobotní Mentoringový den (9.4.2022), anebo pořídit dvoudenní vstupenku s páteční Konferencí (8.4.2022). Pro zahraniční účastníky můžete přidat i Online mentoring.

VSTUPENKA na Equal Pay Day pro Váš tým může být skvělý:

  • zaměstnanecký benefit, který podpoří vaše talenty, povzbudí je a aktivuje, přinese nové impulzy nabouráním denní rutiny pracovně zážitkovým programem
  • motivační nástroj pro svěží nápady, novou energii a odvahu udělat něco navíc
    pro sebe a pro firmu
  • rychlý upgrade pro talentované ženy na RD
  • povzbuzení do společných projektů a poděkování

Do konce roku pro Vás platí cena EARLY BIRD a skupiny mohou být různě veliké. Jako bonus přidáváme týmům vstupenky zdarma: Teambuildingové balíčky vstupenek 10+1 zdarma, 15+2 zdarma, 20+3 zdarma

Proč firmy spolupracují s Equal Pay Day?

👉 Profesionalita a kvalitní obsah konference – vybrané osobnosti spoluvytváří obsah i atmosféru akce.

👉 Vysoká úroveň provedení female mentoringu (v roce 2022 možnost vybrat offline nebo online formu pro flexibilní zapojení všech žen).

👉 Empowerment – posílení a sehrání týmového ducha sdílením zážitků, inspirace ženskými vzory motivuje, dodá sílu a energii ke změnám a vylepšením.

👉 Nové kontakty a benefity profesního networkingu, kdy se účastnice stávají nositelkami pozitivní změny ve firmě, přijdou s novými nápady a inspirují další ženy ve svém okolí.

Jen jednou za rok přinášíme unikátní příležitost se setkat v bezpečném a vstřícném prostředí, na které se těší publikum i vystupující. Významná věrnost a nadšení.

Děkujeme za důvěru firmám, které své týmy pravidelně vysílají: IKEA, MARS, Uniqa, ČEPS, Allianz, Rossmann, Synlab, Mondeléz, Mary Kay, Essox, DHL Supply Chain, ING, GSK a další významní partneři.

Máte dotazy? Jsme tu pro Vás.

Helena Dreiseitlová,
projektová manažerka,

T: 731 970 136

Helena.Dreiseitlova@bpwcr.cz

linkedin.com/in/helenadreiseitlova/

Těšíme se na osobní setkání.